Hlavní navigace

Jaká mikina bude ta pravá pro fanoušky nových technologií?

Komerční sdělení  Autor: Shutterstock.com
Pokrok vládne světu. Není tomu jinak ani na poli módního průmyslu. Světoví výrobci neustále vyvíjejí nové technologie, díky kterým má oblečení dokonalé vlastnosti. Ať už se jedná o tepelný komfort nebo třeba chladící efekt. Fanoušci nových technologií si tak přijdou na své. Na následujících řádcích se zaměříme zejména na kvalitní mikiny. Dozvíte se, která je ta pravá právě pro vaše potřeby.

Sdílet

Jakou mikinu ocení fanoušci pokrokových technologií v zimních měsících?

Hledáte-li kvalitní mikinu, která vás zahřeje v zimních měsících, bude dobré volit mikiny o vysoké gramáži. Jedním z hitů posledníchlet jsou mikiny, které jsouvyrobené z vláken,které jsou pokryté stříbrem. Jedná se o technologii nové generace. Takto ušitá mikina má skvělé antibakteriální i termoregulační vlastnosti. Také zvládne dokonale odvést pot od vašeho těla. Už žádná zapařenátrička! Takto zhotovená mikina se hodí nejen pro sportovní účely, ale také na běžné nošení. Zvolíte-li si mikinu s nižšígramáží, můžete ji využít i v letních dnech. Pro zimní měsíce oceníte také mikiny s nanomembránou. Membrán je velké množství, vždy tak nastudujte, co vámizvolená membránadokáže. V ziměse bude hodit zejménavětruvzdornost a voděodolnost. Kvalitní pánské mikiny můžete najít i na e-shopu Answear.cz.

Jakou mikinu zvolit v teplých měsících?

V teplých měsícíchoceníme mikinu, která má chladivé účinky. Využít můžeme opět oblečení s podílem stříbra.Pro jeho antibakteriální vlastnosti jsou v létě více než žádoucí. Tatonanotechnologie působíproti plísním, bakteriím i mykózám. Ocení ji i lidé, kteří trpí na ekzémy. V létědále se osvědčila také technologie Coolmax. Ta zvládne od oblečení odvést dokonale vlhkost. Díky tomu pakoblečení rychleji schne a lépereguluje teplotu na povrchu vašeho těla. Výsledkem je pocit chladivého efektu. Vlákna Coolmax obsahují kanálky,které zvládají dokonaleodvést vodu a pot jimi tak dokonale vzlíná.Díky tomu zůstáváte dokonale v suchu. Oblečení se hodí na volnočasové, ale i pracovní příležitosti. Zvláštěaktivní pracovníci v namáhavém prostředí si nemohou tyto nové technologie vynachválit.

Jakou mikinu vybrat na sportovní události?

Nejvíce se na nanotechnologie zaměřují sportovní firmy. Tymoc dobře vědí, jak důležitý je pro sportovce teplený komfort. Své o tom ví i na e-shopu answear.cz. Při sportu je třeba být v suchu a teple, pak je možné podávat ty nejlepší výkony. Důležité jsou zejména ty technologie, které podporují termoregulaci. Při sportovníaktivitě dokáží ochladit, zastavíme-li však na chvíli, abychom si dali přestávku,oblečení zase příjemně zahřeje.Důležité jezejména to, jak se technologie popere s odvodempotu od těla a oblečení. Mikina je druhou vrstvou, vždy je tak dobré používat i kvalitní termoprádlo. Aby mělo oblečení ještě lepší účinky,můžeme na ně aplikovat také nanotechnologické přípravky. Na vaši mikinu tak můžetenastříkat např. Permatex. Ten zaručí vaší mikině vodoodpudivost, oděruvdornosta také ochranupřed nepříznivými klimatickými podmínkami. Ať už se jedná o sníh, déšť nebo bláto, zůstáváte v suchua teple. Dobrou volbou jsou také kompresnímodely oblečení. Ty prokrvují svaly a zvyšují sílu i výdrž. Kompresní materiálje navíc mnohem více pevnější a odolnější.