Hlavní navigace

Jaké trendy ovlivní české e-shopy v roce 2016?

Komerční sdělení
Už za týden se koná pravidelný seminář E-Business Akademie pořádaný Asociací pro elektronickou komerci. Zaměří se na trendy, které budou mít vliv na českou e-commerce.

Sdílet

Letošní podzimní seminář E-Business Akademie s podtitulem E-COMMERCE TRENDY 2016 vám přinese přehled několika oblastí, kterým stojí za to se v e-commerce byznyse věnovat. Ať už jste majitelem zavedeného e-shopu, start-up projektu anebo o spuštění e-shopu teprve uvažujete, jistě uvítáte praktické tipy, které se známým značkám v praxi osvědčily.

Co ovlivní vaše podnikání v následujícím roce? Jaké trendy byste si měli osvojit, a jak si v podnikání dokážete díky nim pomoci? Odpovědi nejen na tyto otázky získáte ve středu 25. listopadu na půldenním semináři E-Business Akademie.

Přijďte si poslechnout prezentaci Josefa Říkovského, Vedoucího Customer Care v největším online obchodě s módou. Prozradí vám, proč je důležité vytvářet zážitky z nakupování díky klientskému centru. Unikátní koncept zákaznické péče v ZOOT vznikl právě pod jeho vedením.

Máte strategii pro obsah svého webu nebo jej vytváříte jen tak nazdařbůh? Uvažujete nad sdělením, které návštěvníkům předáváte nebo jen slepě plníte stránky texty? Martin Brixí, Digital Marketing Manager ze společnosti Tchibo, vám ve své přednášce poradí, jak na to.

Máte ambice rozšířit pole působnosti svého e-shopu za hranice naší republiky? Pavel Včela, Division Manager z GLS, vám díky svým sedmiletým pracovním zkušenostem z oblasti balíkové logistiky přiblíží logistické trendy a e-commerce v Evropě celkově.

Jste malý oborový e-shop a snažíte se prorazit? Buďte mobilní. Nechte si poradit od Radka Sakáče, jednatele společnosti PPClick. Jeho případovka o internetovém obchodě Insportline.cz vás přesvědčí o tom, že i jako menší oborový e-shop můžete porazit giganty jako Mall.cz nebo Kasa.cz.

Podzimní seminář E-Business Akademie: E-COMMERCE TRENDY 2016 se uskuteční ve středu 25. listopadu 2015 od 15:00 hodin v Galerii Café Louvre na Praze 1.

Registrovat se můžete už nyní na internetových stránkách semináře E-Business Akademie, kde se také dozvíte více informací o programu a profily jednotlivých přednášejících.

Partnerem akce je GLS a mediálním partnerem Podnikatel.cz. Akci společně pořádají Asociace pro elektronickou komerci a TUESDAY Business Network, produkuje vydavatelství Internet Info.