Hlavní navigace

Kamery v době covidové. Axis den 2020 se zaměří na aktuální témata

Regulace počtu osob, kontrola sociálního odstupu a možnosti IP technologií. I o tom bude Axis den 2020.
24. 9. 2020

Sdílet

Nová vládní nařízení, nutnost práce z domova a řízený sociální odstup měly celosvětový dopad na způsob, jakým v současné době fungujeme. Zastřešujícím tématem letošního setkání, které pořádá výrobce IP zařízení a světový lídr v oblasti kamerového zabezpečení Axis Communications, proto zní Dnes a zítra. Technologie pro každou dobu. Přednášející z řad Axis Communications představí v rámci konference Axis den 2020 nové způsoby, jakými mohou technologie přispět k ochraně bezpečí a zdraví.

Akce se koná v úterý 6. října od 9:00 v prostorách karlínské Spojky v Praze. Účast je zdarma a připojit se můžete i online. Pro přihlášení stačí vyplnit registrační formulář.

Můžete se těšit mimo jiné na tato témata:

  • Regulace počtu osob v budovách

Současná situace a předpisy limitují počet osob v budovách. Axis den 2020 představí, jak snadno a efektivně vyřešit tento problém díky nejnovějším technologiím.

  • Využití síťového videa ve školách a v jiných institucích

Pro zmírnění šíření infekce zůstávají některé vzdělávací instituce zavřené a výuku je potřeba vést distanční formou. Jak se dá jednoduše a velmi rychle zajistit online vyučování a umožnit tak vzdělání odkudkoliv?

  • Restrikce a sociální odstup (nejen) ve městech

Pro bezpečnost občanů, zaměstnanců i zákazníků je zásadní zřetelná komunikace. Vedle videodohledu může pomoci IP audio. Předem nahraná nebo živá oznámení lidem připomenou jednotlivé předpisy a nařízení. Síťové audio může pomoci například při rozptýlení většího shromáždění, než je povoleno.

  • Bezpečná veřejná doprava

Bezpečnost v dnešní době neznamená pouze ochranu před fyzickými hrozbami. Znamená to také ochranu veřejného zdraví a získání důvěry cestujících během pandemie. Role, kterou hrají technologie pro spolehlivé a bezpečné fungování přepravních služeb, je jedním z témat konference.

  • Zvýšené množství kyberútoků

V průběhu pandemie výrazně vzrostla aktivita hackerů. Bohužel jedním z cílů může být také videodohledový systém. Potřeba bdělosti, pokud jde o kybernetickou bezpečnost, nikdy nebyla tak důležitá. Zvýšenému riziku jsou vystaveni všichni vlastníci IP systémů bez rozdílu jejich velikosti a účelu.

Axis den 2020 zkrátka nabídne mnoho zajímavých a aktuálních témat. Akce je zdarma a k účasti (ať už plánujete dorazit do osobně nebo sledovat online živý přenos) stačí vyplnit registrační formulář na webové stránce akce.

Program akce:

08:30 – 09:00
Registrace s kávou a malým občerstvením


09:00 – 09:20 (začíná živý přenos)
Úvodní slovo
Petr Tošner, Obchodní ředitel, Axis Communications
Pavel Marek, Obchodní manažer, Axis Communications


09:20–12:00
Dnes a zítra technologie pro každou dobu
Jakou roli hrají technologie Axis a partnerská řešení dnes a jak nám mohou v budoucnu pomoci vytvářet chytřejší a bezpečnější svět napříč všemi obory.


12:00–13:00
Kybernetická bezpečnost a GDPR v praxi
Jaké výzvy přináší dnešní digitální svět? Jak nás zavedení GDPR ovlivňuje v podnikání? Malé ohlédnutí s expertem. který odpoví i na Vaše aktuální dotazy.


13:00 (konec živého přenosu)
Oficiální konec akce a začátek networkingu s občerstvením

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).