Hlavní navigace

Každý čtvrtý e-shop je vytvořen v systému Eshop-rychle.cz

Česko je se svými 37000 eshopy světovou velmocí. Jak je možné, že tak velké procento eshopů vzniká pomocí jednoho řešení?
10. 8. 2015

Sdílet

Počet eshopů v ČR dosahuje téměř 37 000 a obchodování je na samém vrcholu. K tak velkému počtu e-shopů přispívá i velká konkurence mezi provozovateli jednotlivých e-shopových řešení. Tato pronájmová řešení jsou již srovnatelná s internetovými obchody postavenými na zakázku, ale jejich vytvoření nevyjde na statisíce korun. Kvalitní e-shop lze pořídit za několik stokorun měsíčně.

Přes toto velmi konkurenční prostředí mezi výrobci e-shopů je faktem, že téměř každý čtvrtý e-shop z Čech i Slovenska využívá systém od společnosti Bohemiasoft s názvem Eshop-rychle. Jak je možné, že tolik obchodníků volí právě toto řešení?

Důvodů jsme našli hned několik.

Jednoduchá obsluha
Správu systému Eshop-rychle zvládne každý. Vše je připraveno k naplnění produkty a daty. V systému jsou již implementované platební brány, systémy dopravy, statistiky prodeje a další užitečné nástroje. Jsou zde k dispozici i propracované nápovědy a návodná videa – vše zdarma.

Cena/výkon
Za měsíc provozu zaplatíte 250 Kč bez DPH, přičemž vás ve využívání systému nic neomezuje. Za vaše peníze získáte plně funkční eshop bez jakýchkoli hranic. Počet produktů je neomezený a systém obsahuje vše, co pro obchodování potřebujete. Tato cenová politika je příjemným důkazem, že i za málo peněz můžete dostat hodně muziky.

Aktualizace a podpora
Tým Bohemiasoftu aplikaci neustále vyvíjí a rozšiřuje o další funkce a novinky, které systém pravidelně obohacují. Nové funkce přibývají pravidelně pro všechny uživatele a bez navýšení ceny. Z posledních novinek můžeme jmenovat nové responzivní šablony a našeptávač ve fulltextovém vyhledávání.V ceně je i zákaznická podpora, která uživatelům pomáhá po telefonu, e-mailu a helpdesku.

Zázemí stabilní společnosti
Bohemiasoft zaujímá čtvrtinu trhu a to mu dává velkou výhodu. U partnerů vyjednává lepší podmínky, kterým ostatní systémy jen stěží konkurují. Jednou z takových osvědčených výhod je například kurýrní společnost InTime, která své podmínky a ceny pro uživatele systému Eshop-rychle nastavila tak výhodně, že si obchodník bez větších problémů může dovolit nabídnout v eshopu dopravu zdarma. Na začátek září navíc InTime plánuje jen pro zákazníky Bohemiasoftu Den dopravy zdarma, kdy obchodník nezaplatí za balíčky svému dopravci ani korunu.

Vyzkoušejte si celý systém sami – 14 denní testovací verze je zdarma. Možná objevíte i jiné důvody, proč je tento systém tak oblíbený. A třeba se i vy pomocí systému
Eshop-rychle
stanete dalším úspěšným obchodníkem.