Hlavní navigace

Kdo využívá služby Seznam.cz, roste!

Denně používají služby Seznam.cz miliony uživatelů. Umíte využít všechny služby Seznam.cz, oslovit široké publikum a získat nové zákazníky pro svůj e-shop?
10. 6. 2013

Sdílet

Ve dvou termínech je naplánován celodenní workshop Seznam Day, který Váš e-shop posune tím správným směrem. 

Proč byste neměli chybět?

Na dvou místech – 11. 6. v Brně a 13. 6. v Praze – máte jedinečnou příležitost setkat se na jednom místě s odborníky ze Zboží.cz, Sklik.cz, Smobil.cz, Stream.cz, Firmy.cz a specialisty ze společnosti ACOMWARE. V rámci celodenních workshopů dostanou velký prostor konkrétní dotazy, řešení častých problémů i networking. Na praktických příkladech uvidíte fungující služby, které zvýšily obraty e-shopů. Na náhodně vybraných e-shopech účastníků a tipech z publika specialisté předvedou chyby a obtíže, které zákazníky mohou zbytečně odrazovat od dokončení objednávky. Můžete na takové akci chybět? 

Pod hlavičkou Seznam.cz se skrývá mnoho služeb – využijte všechny ve svůj prospěch!

Správně využívat Zboží.cz se vyplácí. Víte, jak na optimalizaci XML feedu? Dozvíte se, co můžete vyčíst z podrobných statistik i jak správně optimalizovat. Milan Šmíd prozradí i další tipy k navýšení výkonu Zboží.cz pro váš e-shop.

Umíte efektivně vytěžit rozpočty na PPC kampaně? Nastavujete správné cíle kampaní? Je lepší být, či nebýt ve vyhledávání vidět na brandové dotazy? David Velechovský z Sklik.cz poradí, jak dosahovat rentability a jak efektivně využít kredity do poslední koruny!

Návštěvnost z mobilů stále stoupá. Uživatelé mobilního internetu jsou i Vaši potenciální zákazníci. Co o nich víte? Jaká jsou specifika nakupování přes mobilní zařízení a jaké máte možnosti využití mobilní reklamy? David Lorenc za Smobil.cz ukáže, jak využít potenciál mobilních služeb pro rozvoj Vašeho e-shopu.

Buďte inovativní! Stream.cz může pracovat i pro Vás. Rudolf Rokoš představí video jako efektivní nástroj pro využití v e-commerce businessu. Nejen pro velké e-shopy!

Co jsou Firmy.cz v řeči čísel a jak mohou podpořit Váš e-shop? Antonín Klepáček uvede fakta z Firmy.cz a mýty, které o této službě kolují. Představí i jejich další směřování.

Jan Penkala z ACOMWARE ukáže na konkrétních příkladech e-shopů z publika, jaké jsou prvky nákupního procesu a jestli je lepší jedno nebo vícekrokový košík. Dozvíte se, jak správně nastavit cíle a jak testováním můžete zlepšit průchodnost i o desítky procent.

Prostředí internetu je neustále v pohybu, nezůstávejte pozadu! 

Špičkoví odborníci ze Seznam.cz na jednom místě, připraveni zodpovědět všechny dotazy a poradit, jak se neustále posouvat vpřed – buďte u toho!

Chci jít na workshop.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).