Hlavní navigace

Konference Czech Internet Forum 2009 již za týden

Již po čtvrté se ve čtvrtek 12. listopadu 2009 uskuteční konference serveru Lupa.cz s názvem Czech Internet Forum. Konference rekapituluje vývoj a novinky v oblasti českého Internetu za uplynulý rok, tentokrát o to zajímavěji, že šlo o rok ovlivněný ekonomickou krizí. Konference je součástí projektu Křišťálová Lupa.
5. 11. 2009

Sdílet

CIF logo

Ekonomická krize ovlivňuje více či méně všechny oblasti českého hospodářství. Jaký dopad má na vývoj businessu v oblasti Internetu a telekomunikací? Jaká je situace v elektronickém obchodování? A jak se projevuje v oblasti online médií? To jsou jen některá z připravovaných témat, o nichž se bude hovořit na konferenci Czech Internet Forum 2009. Ta se uskuteční již příští týden, ve čtvrtek 12. listopadu 2009 v Konferen­čním centru City v Praze.

Zájemci o účast se mohou registrovat na stránkách konference. Využijte poslední volná místa.

Z programu vybíráme zajímavé prezentace a panelové diskuse:

  • Jak udělat ze start-upu velkou firmu a získat pro ni investora – Ondřej Tomek
  • Internet 2019 – Taťána le Moigne (Google.cz)
  • Za tajemstvím nákupního košíku – Jiří Hlavenka
  • Je filtrování obsahu správným způsobem boje proti dětské pornografii? – panelová diskuse
  • Souboj „Titánů“ – panelová diskuse

Mezi další osobnosti českého Internetu, které budou své poznatky prezentovat patří: Pavel Zima (Seznam.cz), Pavel Mucha (Centrum Holdings), Patrick Zandl (Lupa.cz), Dalibor Balšínek (MAFRA) nebo Kateřina Hrubešová (SPIR). Účast přislíbil také zástupce největšího ruského vyhledávače Yandex.ru. Aktuální program je k dispozici na stránkách konference.

Konferenci Czech Internet Forum pořádá server Lupa.cz za podpory O2 Média společnosti Telefónica O2. Hlavním partnerem je server Zážitky.cz, partnery jsou společnosti ACTIVE24 a GEMIUS. Hlavním mediálním partnerem je týdeník Marketing&Media. Mediálně projekt podporují Aktuálně.cz, Centrum.cz, eStránky.cz, Chip, iDNES.cz, Jaknapočítač.cz, Kafe.cz, nova.cz, Reflex, Seznam.cz, tn.cz, Týden.cz a Živě.cz.

CIF partneři
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).