Hlavní navigace

Konference Czech Internet Forum 2009 již za týden

Již po čtvrté se ve čtvrtek 12. listopadu 2009 uskuteční konference serveru Lupa.cz s názvem Czech Internet Forum. Konference rekapituluje vývoj a novinky v oblasti českého Internetu za uplynulý rok, tentokrát o to zajímavěji, že šlo o rok ovlivněný ekonomickou krizí. Konference je součástí projektu Křišťálová Lupa.

Sdílet

CIF logo

Ekonomická krize ovlivňuje více či méně všechny oblasti českého hospodářství. Jaký dopad má na vývoj businessu v oblasti Internetu a telekomunikací? Jaká je situace v elektronickém obchodování? A jak se projevuje v oblasti online médií? To jsou jen některá z připravovaných témat, o nichž se bude hovořit na konferenci Czech Internet Forum 2009. Ta se uskuteční již příští týden, ve čtvrtek 12. listopadu 2009 v Konferen­čním centru City v Praze.

Zájemci o účast se mohou registrovat na stránkách konference. Využijte poslední volná místa.

Z programu vybíráme zajímavé prezentace a panelové diskuse:

  • Jak udělat ze start-upu velkou firmu a získat pro ni investora – Ondřej Tomek
  • Internet 2019 – Taťána le Moigne (Google.cz)
  • Za tajemstvím nákupního košíku – Jiří Hlavenka
  • Je filtrování obsahu správným způsobem boje proti dětské pornografii? – panelová diskuse
  • Souboj „Titánů“ – panelová diskuse

Mezi další osobnosti českého Internetu, které budou své poznatky prezentovat patří: Pavel Zima (Seznam.cz), Pavel Mucha (Centrum Holdings), Patrick Zandl (Lupa.cz), Dalibor Balšínek (MAFRA) nebo Kateřina Hrubešová (SPIR). Účast přislíbil také zástupce největšího ruského vyhledávače Yandex.ru. Aktuální program je k dispozici na stránkách konference.

Konferenci Czech Internet Forum pořádá server Lupa.cz za podpory O2 Média společnosti Telefónica O2. Hlavním partnerem je server Zážitky.cz, partnery jsou společnosti ACTIVE24 a GEMIUS. Hlavním mediálním partnerem je týdeník Marketing&Media. Mediálně projekt podporují Aktuálně.cz, Centrum.cz, eStránky.cz, Chip, iDNES.cz, Jaknapočítač.cz, Kafe.cz, nova.cz, Reflex, Seznam.cz, tn.cz, Týden.cz a Živě.cz.

CIF partneři