Hlavní navigace

Konference E-Business Forum 2017 – Miřte výš a expandujte!

Komerční sdělení
Nestůjte na místě. Vydejte se výš, dál, za hranice současných možností. Expandujte.

Sdílet

Ať už se nové příležitosti schovávají v zahraničí, v rozšířeném sortimentu nebo kamenných pobočkách, je třeba je využít. Jak? To se dozvíte 26. září na konferenci E-Business Forum 2017.

O své znalosti, zkušenosti a vize se s vámi podělí ti nejzkušenější z oboru:

Tomáš Braverman je ředitel Heureka.cz pro Českou republiku a Slovensko. Jeho cílem je Heureku strategicky rozvíjet a posilovat její pozici jedničky na trhu. Spoustu zkušeností posbíral už ve společnosti Internet Retail (Kasa.cz a Hej.sk) jako výkonný ředitel pro Slovensko a Polsko.

Tomáš Čupr je zakladatelem projektů Slevomat.cz, DameJidlo.cz a Rohlik.cz a partnerem v investiční skupině Enern. Investoval také například do Twisto.cz nebo LidskaSila.cz.

Vít Endler nastoupil do Netretail Holding (MALL.cz) jako country manager polského MALL.pl, který dostal z nuly k miliardovému obratu. Nyní je vedoucím celé skupiny. V roce 2017 se stal také co-ownerem projektu Virtooal.com, který přibližuje on-line nákupy reálnému nakupování.

Další řečníky představíme v nejbližší době.

E-Business Forum 2017 se bude konat 25. září a do konce června máte možnost se registrovat za snížené vstupné.

Konferenci E-Business Forum pořádá Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Generálním partnerem je Heureka, partnery jsou ACOMWARE  a Channel Crossings. Konferenci dále podpořili Lupa.cz, Marketing Journal, MladýPodnikatel.cz, Podnikatel.cz a Lenošíme.cz.