Hlavní navigace

Konference o startupech a lidech: přednášky, diskuze, workshop

Roste váš startup? Řešíte otázky: kde najít vhodné lidi, jak je motivovat a hlavně neztratit? Zvyšující se počet procesů nebo kolegů s sebou přináší i řadu úskalí. Jste připraveni?
15. 3. 2016

Sdílet

Snem každého startupu je raketový růst. Co ovšem dělat, když se splní? Získejte potřebné tipy na konferenci, která se zaměří na zvětšování a růst firmy, nábor nových lidí i roli sociálních sítích v něm. Potkejte se ve čtvrtek 7. dubna se zástupci Skypicker.com, Liftago nebo Air Bank a.s. S čím se potýkali, co se jim (ne)povedlo a jaké procesy se (ne)osvědčily? Nechte si poradit na konferenci O startupech a lidech.

Dá se ze startupu vybudovat globální firma s miliardovými obraty? Oliver Dlouhý se svým Skypicker.com to dokázal. Poradí vám, jak zvládnout rychlý růst i hledání kvalitních zaměstnanců.

Nebáli se bořit základy prosperující firmy. Co se z myšlenky svobody v práci v Etnetera a.s. osvědčilo a které nápady jim naopak nezafungovaly? Svěří se vám Martin Palička.

Z nuly na 100, respektive na 700? Ze startupu v korporaci. Raketový růst zažívá také Air Bank a.s. Po čtyřech letech provozu má téměř 700 zaměstnanců. Jak postupovali, aby vše fungovalo, prozradí Karolina Šrámková. Sen nebo noční můra? Čím rychleji rostete, tím rychleji se projevují chyby procesů. Nechte si od Ondřeje Krátkého poradit personální přístupy, které v Liftago umožňují rychlé tempo zvládat.

Víte, kde a jak oslovit správné lidi pro váš startup? Držte se současných trendů. Nábor nových lidí znamená také marketing na sociálních sítích. Právě o lidech a sociálních sítích bude mluvit konzultantka sociálních médií Eliška Vyhnánková. Worskshop Jak najít a neztratit šikovné zaměstnance? vám nabídne rady, jak pečovat o zaměstnance, čeho se vyvarovat při psaní inzerátů nebo co je dobré podchytit ještě před tím, než firma vyroste.

Kompletní program a veškeré potřebné informace naleznete na internetových stránkách konference O startupeh a lidech. Pokud nechcete propásnout možnost zeptat se na to, co váš startup aktuálně pálí, zajistěte si své místo včasnou registrací.

Hlavním partnerem konference je společnost LMC, mediálním partnerem je server Podnikatel.cz. Konferenci podporuje Node5. Konferenci organizuje TUESDAY Business Network a produkčně zajišťuje společnost Internet Info.