Hlavní navigace

Konference VMware představí technologie z oblasti zabezpečení

 Autor: VMware
Na online semináři VMware Security Experience Day v úterý 15. 6. představí experti novinky z IT bezpečnosti.
31. 5. 2021

Sdílet

Za poslední rok se řada věcí naprosto změnila. Urychlená digitální transformace způsobila, že firmy čelí nárůstu množství hrozeb ze strany počítačových zločinců, kteří se snaží provádět cílené útoky proti překotně zaváděným inovacím i proti zaměstnancům pracujícím na dálku. Naprostá většina firem a institucí zaznamenala počítačové útoky v souvislosti se zvýšeným počtem zaměstnanců pracujících z domova, což odhaluje zranitelnosti v tradičních bezpečnostních technologiích a postupech.

Na online technickém semináři VMware Security Experience Day experti VMware z České republiky i zahraničí představí zajímavá bezpečností řešení a ukáží, jak fungují. Na programu jsou témata jako Advanced Load Balancer, monitoring vzdálených pracovišť jako součást řešení VMware SD-WAN, technologie pro hromadně řízené migrace virtuálních strojů mezi datacentry nebo cloudy, Network Detection and Response (NDR) a Malware Sandbox v prostředí workloadu datového centra, ale i představení zabezpečení na úrovni síťových karet. 

VMware Security Experience Day se koná v úterý 15. června od 9 hodin. Detailní informace, program a registrační formulář naleznete na internetových stránkách akce. Účast na půldenní virtuální konferenci je samozřejmě zdarma.

Bezpečnost IT je klíčovým tématem právě i pro VMware, protože tento software je základem komplexní globální digitální infrastruktury a zahrnuje řešení pro cloud, modernizaci aplikací, sítě, bezpečnost a digitální pracovní prostředí, která pomáhají zákazníkům poskytovat libovolné aplikace v libovolném cloudu pro libovolná zařízení. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).