Hlavní navigace

Konference WebTop100 se zaměří na SEO, video, content, UX a sociální sítě

Přijďte si poslechnout vizi toho, kam směřují jednotlivé oblasti digitálního marketingu v následujícím roce. Do 30. června platí zvýhodněná cena.
11. 6. 2020

Sdílet

Ať už děláte marketingové strategie komplementárně spojené, nebo se věnujete jednotlivým oblastem onlinu jako jsou SEO, sociální sítě, obsahový marketing, weby a UX, influencer marketing, digitální PR, zkoušíte nejnovější formáty nebo se nejen díky nedávným událostem snažíte o digitální transformaci a zakomponování umělé inteligence do fungování vašich webů, mnoho tipů a postupů z oboru uslyšíte na konferenci WebTop100 19. listopadu.

Do 30. června máte možnost přihlásit se na konferenci WebTop100 za zvýhodněnou cenu.

Kdo se vám pokusí rozšířit obzory?

Petr Kleiner, Idea maker & Strategist a předseda poroty soutěže digitálních projektů WebTop100, zhodnotí rok 2020 v československém digitálu.

Tématem přednášky Pavla Ungra bude SEO v tuzemských končinách. Bude mluvit o tom, proč ho nepodcenit a jak by se kvalitní SEO mělo vlastně dělat.

Jaké příležitosti a hrozby nás čekají v oblasti výkonnostního digitálního marketingu v nebližších letech a jak se s nimi vypořádat ukáže Markéta Kabátová z uLab.

Kdo jiný by se měl zaměřit na roli Instagramu v marketingu než Aki Votrubová.

vývoji videomarketingu v Čechách a ve světě vám poví Andrea Hurychová, přední česká expertka na influencer marketing a videoreklamu z WeDigital .

Tomáš Jindříšek agentury Dark Side se zaměří na průběh úspěšné digitální transformace firmy.

Závislost na číslech u digitálního marketingu, ohýbání content marketingu do brainwashingu, mýtus contentu coby reklamní kampaně, to jsou témata Michala Schindlera z Creative Dock.

Ondřej Ilinčev, odborník na optimalizaci webu a UX, ukáže, jak umí tuzemští odborníci svými aktivitami pomáhat zlepšovat výkonnost firem s využitím webů.
Jak si stojí naše digitální PR v porovnání se zahraničím a kam směřuje uslyšíte od Ireny Zatloukalové z agentury Fenek.

Nejzajímavější případy implementace umělé inteligence v reálném consumer-facing prostředí přinese  Jan Romportl z O2.

Současným stavem influencer marketingu i předpokládaným posunem do roku 2021 vás provede Petr Srna z Word of Online.

Kam se za poslední léta v tuzemsku posunula HR komunikace prozradí Petr Skondrojanis z Cocumy.

Jak na ideální brandovou kampaň ukáže Daniel Kafka z digitální agentury Fragile Media.

Pionýr českých podcastů Dan Tržil se vás pokusí inspirovat k tomu, jak má perfektní firemní podcast vypadat a jak ho lze efektivně využít v byznysu.

Zkrátka a dobře vás čeká ze všech stran nabitý den, tak neváhejte. Při registraci do 30. 6. získáte zvýhodněnou cenu Early Birds. Pořadatelem konference WebTop100 je Sherpas a produkci zajišťuje Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).