Hlavní navigace

Konference WebTop100 se zaměří na SEO, video, content, UX a sociální sítě

Komerční sdělení
Přijďte si poslechnout vizi toho, kam směřují jednotlivé oblasti digitálního marketingu v následujícím roce. Do 30. června platí zvýhodněná cena.

Sdílet

Ať už děláte marketingové strategie komplementárně spojené, nebo se věnujete jednotlivým oblastem onlinu jako jsou SEO, sociální sítě, obsahový marketing, weby a UX, influencer marketing, digitální PR, zkoušíte nejnovější formáty nebo se nejen díky nedávným událostem snažíte o digitální transformaci a zakomponování umělé inteligence do fungování vašich webů, mnoho tipů a postupů z oboru uslyšíte na konferenci WebTop100 19. listopadu.

Do 30. června máte možnost přihlásit se na konferenci WebTop100 za zvýhodněnou cenu.

Kdo se vám pokusí rozšířit obzory?

Petr Kleiner, Idea maker & Strategist a předseda poroty soutěže digitálních projektů WebTop100, zhodnotí rok 2020 v československém digitálu.

Tématem přednášky Pavla Ungra bude SEO v tuzemských končinách. Bude mluvit o tom, proč ho nepodcenit a jak by se kvalitní SEO mělo vlastně dělat.

Jaké příležitosti a hrozby nás čekají v oblasti výkonnostního digitálního marketingu v nebližších letech a jak se s nimi vypořádat ukáže Markéta Kabátová z uLab.

Kdo jiný by se měl zaměřit na roli Instagramu v marketingu než Aki Votrubová.

vývoji videomarketingu v Čechách a ve světě vám poví Andrea Hurychová, přední česká expertka na influencer marketing a videoreklamu z WeDigital .

Tomáš Jindříšek agentury Dark Side se zaměří na průběh úspěšné digitální transformace firmy.

Závislost na číslech u digitálního marketingu, ohýbání content marketingu do brainwashingu, mýtus contentu coby reklamní kampaně, to jsou témata Michala Schindlera z Creative Dock.

Ondřej Ilinčev, odborník na optimalizaci webu a UX, ukáže, jak umí tuzemští odborníci svými aktivitami pomáhat zlepšovat výkonnost firem s využitím webů.
Jak si stojí naše digitální PR v porovnání se zahraničím a kam směřuje uslyšíte od Ireny Zatloukalové z agentury Fenek.

Nejzajímavější případy implementace umělé inteligence v reálném consumer-facing prostředí přinese  Jan Romportl z O2.

Současným stavem influencer marketingu i předpokládaným posunem do roku 2021 vás provede Petr Srna z Word of Online.

Kam se za poslední léta v tuzemsku posunula HR komunikace prozradí Petr Skondrojanis z Cocumy.

Jak na ideální brandovou kampaň ukáže Daniel Kafka z digitální agentury Fragile Media.

Pionýr českých podcastů Dan Tržil se vás pokusí inspirovat k tomu, jak má perfektní firemní podcast vypadat a jak ho lze efektivně využít v byznysu.

Zkrátka a dobře vás čeká ze všech stran nabitý den, tak neváhejte. Při registraci do 30. 6. získáte zvýhodněnou cenu Early Birds. Pořadatelem konference WebTop100 je Sherpas a produkci zajišťuje Internet Info.