Hlavní navigace

Kulatý stůl o digitalizaci již za týden

Zajímají Vás aktuální plány operátorů multiplexů, budoucnost digitálního satelitního vysílání, IPTV nebo HDTV? Registrujte se na v pořadí již pátou konferenci Kulatý stůl o digitalizaci.
22. 9. 2008

Sdílet

Odborná konference Kulatý stůl o digitalizaci (http://konfe­rence.digizone­.cz) serveru DigiZone.cz (http://www.di­gizone.cz), tentokrát s podtitulem „Schyluje se k souboji vysílacích platforem?“ se uskuteční již za týden, v úterý 30. září od 13,30 v hotelu Jalta v Praze.

Aktuální program v pořadí již pátého odborného setkání najdete na stánkách konference (http://konfe­rence.digizone­.cz/program/). Tři samostatné bloky se budou věnovat následujícím tématům:

  • Blok I – Zemské digitální sítě, kam dosáhnou?
  • Blok II – Satelitní televize: od alternativy k masovému příjmu.
  • Blok III – Kabel a IPTV, třetí vzadu? Jaké možnosti nabízí HDTV?

Konferenci moderuje Jakub Železný. Odbornou záštitu převzal Cyril Svoboda, ministr a předseda Legislativní vlády ČR, a Pavel Dvořák, předseda Rady Českého telekomunikačního úřadu. Mezi řečníky a panelisty se objeví Martin O. Kubacki, generální ředitel Astra CEE, Jaromír Glisník, výkonný ředitel Trade and technology, Michal Táborský, ředitel pro IPTV služby Telefonica O2 Czech Republic, Leoš Pohl, předseda představenstva CDG, a další.

Registrujte se včas. (http://konfe­rence.digizone­.cz/registrace/).

Generálním partnerem konference je společnost SES ASTRA, hlavním partnerem je společnost TRADE and TECHNOLOGY. Mediálně konferenci podporují časopisy E15 a Strategie, agentura Mediafax a televize Z1.

Kulaty stul
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).