Hlavní navigace

Kulatý stůl o digitalizaci: Schyluje se k souboji vysílacích platforem?

Zajímají vás aktuální plány operátorů multiplexů, budoucnost digitálního satelitního vysílání, IPTV nebo HDTV? Registrujte se už teď na v pořadí již pátou konferenci Kulatý stůl o digitalizaci.

Sdílet

Odborná konference Kulatý stůl o digitalizaci serveru DigiZone.cz, tentokrát s podtitulem „Schyluje se k souboji vysílacích platforem?“ se uskuteční 30. září od 13.30 v hotelu Jalta v Praze.

Aktuální program v pořadí již pátého odborného setkání najdete na stránkách konference. Tři samostatné bloky se budou věnovat následujícím tématům:

Blok I – Zemské digitální sítě, kam dosáhnou?

Blok II – Satelitní televize: od alternativy k masovému příjmu.

Blok III – Kabel a IPTV, třetí vzadu? Jaké možnosti nabízí HDTV?

Konferenci moderuje Jakub Železný. Odbornou záštitu převzal Cyril Svoboda, ministr a předseda Legislativní vlády ČR, a Pavel Dvořák, předseda Rady Českého telekomunikačního úřadu. Mezi řečníky a panelisty se objeví Martin O. Kubacki, generální ředitel Astra CEE, Jaromír Glisník, výkonný ředitel Trade and technology, Michal Táborský, ředitel pro IPTV služby Telefonica O2 Czech Republic, Leoš Pohl, předseda představenstva CDG, a další.

Registrujte se včas.

Generálním partnerem konference je společnost SES ASTRA, hlavním partnerem je společnost TRADE and TECHNOLOGY. Mediálně konferenci podporují časopisy E15 a Strategie, agentura Mediafax a televize Z1.

Generální partner:

Logo Astra

Hlavní partner:

Logo TaT

Mediální partneři:

Logo E15
Logo Strategie
Logo Mediafax