Hlavní navigace

Kvalitní péče o zákazníka… to je Daktela!

Pro většinu obchodních firem je stále důležitější mít pod kontrolou vlastní komunikaci se zákazníky, přičemž standardy se v této oblasti rok od roku zvyšují.
7. 9. 2020

Sdílet

Především větší společnosti se dnes cíleně orientují na co nejlepší péči o zákazníka, a to bez ohledu, v jakém oboru se pohybují, sjednocení všech forem komunikace se zákazníky do jedné přehledné aplikace se stává nutností.

Oblasti, kde se nejčastěji využívají cloudová omnichannel řešení jsou e-shopy, cestovní kanceláře, autosalony, realitní služby, pojišťovny, finanční instituce apod.,“ uvádí Richard Baar ze společnosti Daktela. Výhodou takového řešení je také to, že práci je možné vykonávat odkudkoli, takže přesun na home office byl pro mnoho firem velmi snadný.

Nutnost práce z domova v době koronaviru nás naopak přiměla k rychlejší integraci Slacku a Microsoft Teams do Daktely, aby veškerá, i vnitrofiremní, komunikace byla zaznamenána,“ upřesňuje Richard Baar CEO společnosti Daktela.

Hlavním přínosem cloudového omnichannel řešení je sloučení všech komunikačních kanálů do jednoho místa a dokonalý přehled nad komunikací jak interně v rámci firmy, tak i se zákazníky. V praxi to pak znamená, že jakýkoli kontakt se zákazníkem je automaticky zaznamenán, a zaměstnanec společnosti může okamžitě vidět kartu daného klienta například s kompletní historií objednávek a i to, v jaké fázi se objednávka nachází.

Po dlouhém jednání se společností Google se podařilo přidat Daktela V6 Connector do oficiálního storu Google Data Studio, takže nově si může každý z našich zákazníků vytvářet jednoduše své individuální statistiky nad Daktelou. Na to jsme skutečně hrdí, že se nám to povedlo, protože splnit všechna pravidla Googlu není jednoduché,“ říká Richard Baar.

Přestože je Daktela ryze českou společností, která vyvíjí a provozuje jednu z největších VoIP cloudových infrastruktur v CEE regionu, již dávno nepůsobí pouze na tuzemském trhu. V loňském roce otevřela dvě nové pobočky v Polsku a ve Spojeném království Velké Británie a Severního Irska, další pak letos dokonce až na Filipínách.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).