Hlavní navigace

Kvalitní webové stránky zvyšují firmám obrat

Webová prezentace je v dnešní době pro podnikatele důležitým marketingovým nástrojem. Pokud jste si doposud stránky nepořídili, můžete je mít nyní se službou Podnikání online za velmi výhodných podmínek.
17. 8. 2011

Sdílet

Máte malou firmu se stálou klientelou a myslíte si, že firemní web nepotřebujete? Můžete se mýlit. Pokud si totiž konkurence pořídí profesionální internetové stránky a nabídne prostřednictvím nich zákazníkům nějakou výhodu, je velmi pravděpodobné, že vaši klienti dají přednost jí. Webová prezentace je v dnešní době důležitým marketingovým nástrojem.

Jestli jste si doposud stránky nepořídili proto, že se vám pořizovací náklady na ně zdály příliš vysoké, tak nyní je můžete mít za opravdu rozumnou cenu a navíc k nim ještě získáte spoustu dalších výhod. Stačí si pořídit službu Podnikání online od Vodafonu. Při podpisu smlouvy na 24 měsíců s celkovým měsíčním plněním 2 400 korun získáte vedle nástroje na vytvoření a správu stránek také třeba dotaci na chytrý telefon v hodnotě 9 977 korun a online kampaň na Googlu v hodnotě 10 000 Kč.

Obavy z toho, že nebudete stíhat nebo zvládat správu svého webu, jsou zcela zbytečné. Se službou Podnikání online je vytvoření i následná editace webových stránek jednoduchá, podobná psaní v textovém editoru.

Pokud tedy internetové stránky ještě nemáte, nebo nejste spokojení s jejich stávající podobou, uvažujte o změně. Je zbytečné přicházet o nové a případně i stávající klienty. Uvidíte, že investice do kvalitní webové prezentace se vám brzy vrátí!

Více na www.vodafone.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).