Hlavní navigace

Kytky a propisky jsou klišé. Překvapte kolegy i blízké ovocnou kyticí

Komerční sdělení
Propisky kolegům, kytku na sváteční stůl a čokoládu dětem k Mikuláši? Pojměte letošní předvánoční čas jinak. Trendem jsou jedlé dárky, kde vedou originální ovocné kytice Frutiko.

Sdílet

Šťavnaté kytice z čerstvého ovoce jsou plné vitamínů a vnášejí do stereotypního světa předvánočních dárků svěží vůni. Ovocné kytice Frutiko spojují hned několik současných trendů: splňují náročné požadavky na čerstvost a kvalitu surovin, podporují zdravý životní styl a dají se koupit na internetu díky e-shopu www.Frutiko.cz.

Díky tomu jsou oblíbeným dárkem k Mikuláši nebo Barborce, nabízejí netradiční obohacení vánoční tabule, ale také čím dál častěji zdobí stoly ve firmách jako poděkování zaměstnancům či obchodním partnerům před koncem roku. „Diáře a propisky rozdávají všichni, ovocná kytice vás jednoznačně odliší od ostatních,“ vysvětluje ředitelka společnosti Frutiko international Klára Sezgin.

Frutiko nabízí firmám celou řadu originálních dárků, kromě ovocných kytic také bonboniéry z čerstvého ovoce a belgické čokolády nebo muffiny s marcipánem a vánočními motivy. „Muffiny dodáváme v krabičkách, které mohou nést logo společnosti. Dovnitř také můžeme vložit novoroční přání s logem firmy a vše dopravíme po celé České republice,“ doplňuje ředitelka Klára Sezgin.

Originální výrobky Frutiko okouzlují čím dál více zákazníků, což je vidět na meziročním zdvojnásobení obratu. „Měsíční obraty se blíží milionu, průměrná objednávka je za zhruba tisíc korun,“ prozrazuje čísla ředitelka společnosti Frutiko international Klára Sezgin. 20 procent z celkových tržeb tvoří objednávky dortových kytic, které firma uvedla na konci loňského roku.

Dortové kytice tvoří čerstvě pečené muffiny s belgickou čokoládou. „Je to dokonalá kombinace dortu, květiny i originálního dárku. Hosté si z krásného aranžmá berou jednotlivé dortíky na špejli, takže se nic nemusí krájet a nemáte starosti s nádobím,“ shrnuje ředitelka Klára Sezgin.

V minulém roce přijalo Frutiko desítky objednávek na originální firemní dárky a letos očekává nejméně dvojnásobnou poptávku. Firmy požadují až dvě stě kusů dárků, proto Frutiko přijme v prosinci řadu šikovných brigádníků a posílí výrobu o noční směny.

Ovocné kytice, hlavní produkt celé nabídky Frutiko, vyrábíme z čerstvého ovoce dodávaného každý den. Kytice plné vitamínů obsahují ananas, melouny kantalup a honeydew, jahody, hroznové víno a kousky jablek Granny Smith. Část šťavnatého ovoce je navíc zalitá kvalitní belgickou čokoládou.

Zákazníci si mohou na vlastní oči prohlédnout ovocné kytice a další sortiment na prodejnách v Praze a v Brně. Díky e-shopu www.Frutiko.cz jsou ale výrobky dostupné po celé republice.