Hlavní navigace

Lajkomat – novinka v propagaci příspěvků na sociálních sítích

Patříte mezi ty, které trápí stále nižší dosah příspěvků na sociálních sítích?
16. 1. 2018

Sdílet

Platíte si na Facebooku či Instagramu klasickou reklamu, ale její dosah je neustále snižován? Připadá vám neefektivní tvorba obsahu? Řešením by pro vás mohl být Lajkomat.cz.

Co to vlastně je Lajkomat.cz?

Lajkomat.cz je start-up, který byl spuštěn v říjnu loňského roku. Jde o nově vytvořený marketingový nástroj, s jehož pomocí mohou správci profilů na sociálních sítích efektivně propagovat svůj obsah. Jedná se o aplikaci, která má na Facebooku za poslední měsíc 3100 aktivních uživatelů a je oficiálně schválená pro Facebook.

Jak Lajkomat.cz funguje?

Lajkomat.cz registruje uživatele sociálních sítí se zájmem o lajkování za odměnu svých oblíbených značek. Uživatelé za lajkování získávají odměnu v podobě kreditu, kterou si smění 1:1 za koruny. Uživatel Lajkomatu má průměrně 100 přátel. Velikou výhodou je, že tito přátelé na sdílený obsah dále reagují, protože ho vyhodnocují jako atraktivní díky sdílení svého přítele. Uživatelé jsou segmentováni dle krajů a pohlaví, ve druhé polovině roku bude možné i cílení na města a dle věku.

Proč bych měl Lajkomat.cz využít právě já?

Lajkomat lze využít pro propagaci jakéhokoliv produktu či služby na sociálních sítích Facebook, Youtube a Instagram. Sdílení či lajky zprostředkované Lajkomatem jsou vysoce relevantní, protože oslovíte pouze aktivní a reálné uživatele z České republiky, nejedná se o žádné falešné účty. Získáte nové fanoušky, lajky, komentáře či sdílení a díky těmto interakcím vyhodnotí sociální sítě váš obsah jako atraktivní a budou ho zobrazovat více uživatelům. Váš obsah uvidí více potenciálních zákazníků a vaše práce s tvorbou příspěvků bude konečně efektivní.

Jak vypadá reklama na Lajkomatu? A vyplatí se vůbec?

Nastavení reklamy je naprosto jednoduché. Vše si můžete zařídit sami pomocí pár kliknutí v inzertním systému na inzerce.lajkomat.cz. Vyberete si, na které sociální síti chcete inzerovat, o co nejvíce stojíte (lajky, sdílení, komentáře), přidáte profilový obrázek a kampaň spustíte. Pak už si jenom kontrolujete, jak vám roste počet fanoušků nebo přibývají lajky. A to, že fanoušci a lajky budou přibývat, vám garantujeme. Nejlépe je si ukázat vše na příkladu již úspěšné propagace pro klienta, kde propagace příspěvku na Lajkomat.cz zvedla počet sdílení, lajků či komentářů o stovky procent.

Přestože je Lajkomat.cz na trhu pouze krátce, dokázal už zvýšit počet fanoušků a zákazníků u mnoha významných klientů. Mezi spokojené zákazníky lajkomat.cz patří např. firmy EUROPARK, Carlson Oil, Berner, Medipoint, Resa, Century21, Remax či Hotel Golf Garni.

Zaujal vás Lajkomat.cz? Máte chuť ho vyzkoušet?

Nyní máte jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jak Lajkomat.cz pracuje. Stačí pouze kliknout na tento odkaz a získáte ukázkovou propagaci s garantovaným výsledkem 100 lajků od reálných a aktivních uživatelů z ČR. Pak už jen sledujete, jak vám roste počet fanoušků a lajků.