Hlavní navigace

Lego, Windows, fitness a káva – nová témata z Computer Pressu

Letošní Vánoce přinášejí čerstvý vítr do tradiční odborné produkce nakladatelství Computer Press. Redakce pro své čtenáře letos připravila překvapivá témata jako fitness či Lego.
3. 12. 2012

Sdílet

Ano, po letech vydávání tradičních titulů jsme se pustili do trochu pro nás neobvyklé tematiky, ale i naše počítačem zničená těla potřebují pohyb. Kdo sedí u počítače několik hodin denně, určitě ví, o čem je řeč. Pokud i vy chcete o Vánocích či po Vánocích udělat něco pro své zdraví, ale nechcete při tom opustit své vymazlené malé krabičky se šváby, pak se jako ideální kombinace jeví obojí propojit. Vaše technologické zázraky nebudou cvičit za vás, ale určitě vám mohou pomoct restartovat váš životní styl. Jak? Na to vám odpoví naše nová kniha Fitness pro ajťáky, která potěší všechny správné geeky a v důsledku určitě i jejich partnerky a partnery. Těm je směrována následující výzva: udělejte něco pro své lenivé protějšky, kupte jim tuhle knihu a nenechejte je válet se na kanapi.

Druhým netradičním počinem našeho nakladatelství, bylo vydání knih věnujících se fenoménu LEGO, který již několik desetiletí oslovuje nejen velké ženské a chlapy, ale také malé holčičky a chlapečky. Kniha Nejlepší modely již svým názvem napovídá mnohé. Najdete v ní fantastické nápady na ty největší a nejúžasnější stavby z Lega. Pokud byste však chtěli začít stavět úplně od začátku a naučit se vytvářet naprosto jakékoli tvary z běžně dostupných kostiček a z nich pak libovolné objekty od koulí, přes lidičky až po raketoplán, pak se podívejte na naši druhou knihu s názvem LEGO Praktická příručka pro každého stavitele.

Také jsme okamžitě zareagovali na nový systém Windows 8 a již tradičně vydali publikaci z naší historicky druhé nejúspěšnější řady podrobných uživatelských příruček. Autorem je opět Ondřej Bitto, který svými radami obšťastnil (nejen před Vánoci) již desetitisíce našich čtenářek a čtenářů.

Nejen moudří, ale hlavně zkušení počítačovníci už zřejmě vědí, že za symbolem kávy se nemůže skrývat nic jiného než Java. Hledáte-li úplný zdroj informací k tomuto populárnímu programovacímu jazyku, pak neváhejte a sáhněte po titulu Java 7 Výukový kurz. Všimněte si, že za něj nechceme ani moc peněz.

Oslavte s námi další Vánoce, na našem e-shopu knihy.cpress.cz jsou to již jubilejní desáté. Proto nesmí chybět vánoční dárek v podobě 25% slevy na celou produkci nakladatelství Computer Press

A pokud chcete dostávat čerstvé informace, sledujte www.computerpress.cz