Hlavní navigace

Levný mobilní internet s fofr rychlostí!

Mobilní internet s aktivací služby od 1 Kč, neomezeným přístupem k internetu s průměrnou rychlostí stahování 400-700 kb/s a voláním do sítě ufon: ZDARMA bez paušálního poplatku. To vše a mnohem víc nabízí U:fonův fofr internet za částku 594 Kč měsíčně s DPH.
20. 5. 2008

Sdílet

Jak se připojit do sítě U:fon a co si vybrat?

Nejdříve je třeba vybrat koncové zařízení , poté si nastavit jeho cenu a dále vybrat měsíční paušální program tak, jak Vám bude nejvíce vyhovovat.

Nabídka koncových zařízení

AnyDATA ADU-510L – Pro opravdové mobilní připojení je k dispozici USB modem o velikosti většího USB memory disku, který navíc umožňuje připojení sluchátka s mikrofonem. V kombinaci se softwarovým telefonem dovoluje tedy využívat hlasových služeb i SMS.

Axesstel MV110L s externí anténou  – Tento modem poskytuje připojení k internetu, volání a posílání SMS zpráv. Zařízení doplňuje nabídku přístrojů o zařízení s externí anténou pro ještě kvalitnější příjem signálu a rychlejší připojení k internetu.

WiFi Router MV 410L – Pro snadné a rychlé připojení do bezdrátové sítě pomocí wifi, nebo případné využítí 4 ethernetových portů. K routeru tedy mohou být přes kabel připojeny až 4 počítače, další lze připojit pomocí wifi.

Nabídka Fofr internetu

První nabídka nezatěžuje kapsu při počátečních investicích do nového zařízení. V tomto případě vyjde cena modemu na 999 Kč a paušální poplatek na 699 Kč.

Druhá nabídka obsahuje již investici do koncového zařízení s nižším měsíčním paušálním poplatkem. Cena USB modemu vyjde i s dotovanou cenou na 2999 Kč (smlouva na 24 měsíců), zato měsíční paušální poplatkem bude příjemných 594 Kč.

Třetí nabídka se váže k nákupu notebooku v prodejnách Electro World. V tomto případě získáte U:fonův fofr internet a modem pouze za 1 korunu (se smlouvou na 24 měsíců) s paušálním poplatkem 699 Kč měsíčně.

Více informací o nabídce U:fona naleznete na adrese www.ufon.cz nebo na tel. čísle +420 811 811 811.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH 19 %. <![CDATA[ _gde_tllehqruuz = new Image(1,1); _gde_tllehqru­uz.src=‚http:g­decz.hit.gemi­us.pl/_‘+(new Date()).getTi­me()+‚/redot.gif?id=­.cngxOsX4_o.vMlT9gew­n6bkrqxsyJtaW­LruF4wyWN..O7/stpa­ram=tllehqruuz‘; //]]>