Hlavní navigace

Limitka od O2: Samsung S22 dostal speciální balení i příjemné bonusy

 Autor: Společnost O2
Samsung Galaxy S22 O2 TV Sport edice kromě telefonu obsahuje řadu benefitů. A nejsou to žádné „cetky“.
28. 6. 2022

Sdílet

Společnosti O2 a Samsung spojily své síly a vytvořily unikátní projekt – Samsung Galaxy S22 O2 TV Sport edici. Moderně vypadající balení, které se prodává v limitovaném a symbolickém počtu 222 kusů, v sobě kromě nadupaného telefonu obsahuje i řadu příjemných benefitů.

„Chtěli jsme vytvořit jedinečnou edici, která posune radost z nákupu telefonu o úroveň výš. A to se skutečně povedlo. Do jednoho balíku jsme spojili to nejzajímavější, co nabízíme. Za běžnou cenu telefonu Samsung Galaxy S22 zákazník získá celou řadu benefitů a dárků,“ přibližuje „limitku“ Václav Dostál, který má v O2 na starosti prodej mobilních telefonů a dalších zařízení.  

V ceně samotného telefonu (tedy 21 989 korun) tak v elegantním balení najdete i výbavu nutnou k okamžitému používání smartphonu. Kromě transparentního krytu dodala společnost O2 do edice i nabíječku, kterou dnes již běžně k nákupu telefonu nedostanete. Příjemným překvapením je i 100GB SIM karta, kterou majitel může vložit třeba do tabletu a být online nezávisle na Wi-Fi.

Největším lákadlem je balíček O2 TV Sport Plus na rok zdarma a 100GB SIM karta | Společnost O2

Bonusy ze světa sportu, které stojí za to

Slovo „sport“ není v názvu „limitky“ na okrasu, protože největším lákadlem je balíček O2 TV Sport Plus na rok zdarma. Dvanáct měsíců tak zákazník může sledovat sportovní utkání v HD kvalitě na osmi prémiových kanálech – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis, Premier Sport 1, Premier Sport 2, ČT Sport, Nova Sport 3 a Nova Sport 4.
Pro všechny fotbalisty, běžce a další sportovce jsou v limitované edici připravené praktické dárky – konkrétně O2 TV Sport dres společně se sportovní lahví. Symbolickou třešničkou na dortu je pak klíčenka ve tvaru telefonu Samsung Galaxy S22 s unikátním výrobním číslem, která zakončuje dlouhý seznam dárků.

Všechny sportovce potěší lahev i dres z kvalitního materiálu | Společnost O2

Vlajková loď připlouvá

Nadupaný Samsung Galaxy S22 snad není třeba ani představovat. Velikostně příjemný telefon vytvořený z prémiových materiálů (rám je z kovu a zadní strana ze skla) lze pohodlně ovládat jednou rukou. Tři zadní kamery zaručují kvalitní videa i fotografie, které zachytí i drobný detail a barvy na nich působí přirozeně. Nesmíme opomenout ani 3× optický zoom a ultraširoký snímač, který má průměrný záběr 120 stupňů. Baterie vydrží celý den a osmijádrový procesor Exynos v kombinaci s 8 GB RAM zaručuje skvělý výkon telefonu.

Váhajícímu fanouškovi androidích telefonů tak přišla limitovaná edice přímo naproti. Prémiový telefon v kombinaci s přidanými benefity dělá z atraktivní nabídky neodolatelnou.

Více o Samsung Galaxy S22 O2 TV Sport edici naleznete na stránkách o2.cz. 

Advertisement
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).