Hlavní navigace

Marketing na sociálních sítích – jak přestat postovat nesmysly

Malými krůčky k obsahové nirváně. O tvorbě obsahu Jobs.cz, měření výkonu videí na YouTube a Facebooku i kampani „Chodíte rádi do práce? Ju!“ bude řeč už za 2 týdny na Content First.
25. 5. 2016

Sdílet

Ovládněte obsah už 8. června v OKsystem Praha. Přijďte si na konferenci Content First 2016 pro inspiraci, jak efektivně pracovat s obsahem napříč všemi médii i formáty. Tipy pro váš obsahový marketing nejen na sociálních sítích vám nabídnou značky jako Jobs.cz, Teekanne, Big Shock!, O2 Czech Republic nebo KPMG Česká republika.

Třetí ročník obsahové konference se uskuteční pod taktovkou královny sociálních sítí Elišky Vyhnánkové, která v průběhu dne uvede celkem 12 skvělých řečníků.

Těšit se můžete například na případovou studii od Socialsharks. Jak Big Shock! vytvořil jednu z nejsilnějších komunit v Česku. Troufli byste si vy předat správu svého profilu fanouškům a odjet na dovolenou? Big Shock! to udělal. Jak to dopadlo se dozvíte od Petra Pluháčka.

O tom, jak se podařilo Teekanne zvýšit počet aktivních fanoušků na Facebooku o 2 000 %, promluví Ondřej Tyleček z Fairy Tailors. Pokud se chystáte vydávat firemní magazín, uvítáte přednášku od Michaely Rakové z KPMG, která vám poradí, jak začít, kolik to bude stát a co z toho bude firma mít.

Martin Pistulka z Follow Bubble vám vysvětlí, proč i skvělé a zábavné texty jsou na nic, když je nepřizpůsobíte svým cílovým zákazníkům. Co v O2 Czech Republic udělali proto, že obsahový projekt O2Sport.cz uspěl vám poví Jiří Caudr.

Váš marketingový král nebude nikdy dost mocný bez dobré strategie, správného nastavení tónu komunikace, měření všech vašich kroků a sledování marketingových trendů. Posuňte svůj obsahový marketing zase o kousek dál. Prohlédněte si program konference a přijďte si poslechnout úspěšné příběhy z reálného prostředí.

Generálním partnerem konference je společnost T-Mobile, mediálními partnery jsou servery Lupa.cz, Mjournal.cz a MediaGuru.cz. Produktovými partnery jsou ChargeBox, Jane Bond, Martinus.cz a TEEKANNE Česká republika. Konferenci organizuje TUESDAY Business Network a produkčně zajišťuje společnost Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).