Hlavní navigace

Master Internet: Gigabit a druhý server zdarma

Hostingová společnost Master Internet zveřejnila atraktivní nabídku housingových tarifů, u které slibuje platnost do konce srpna. Kdo nezaváhá, může si přijít k profesionální službě za zajímavých podmínek.
11. 8. 2010

Sdílet

Akce na housing do konce srpna

Akční nabídka serverhousingu zvýhodňuje všechny standardní housingové balíčky společnosti Master Internet. Přidanou hodnotou je gigabitový port + sleva 3 měsíce na další housingový tarif. Znamená to, že zákazníci mohou využívat rychlosti a u neomezených tarifů přenášet až neuvěřitelných 324 TB dat měsíčně za stejnou cenu, která doposud platila pro porty o desetinové propustnosti. Vzhledem k úrovni služeb poskytovaných v datacentrech jednoho z předních hráčů na poli českého serverhostingu jde o zajímavou nabídku. Ve prospěch housingu od Master Internet také hraje dlouholetá zkušenost a stabilita firmy (od r. 1996), vlastní moderní datová centra, garance vysoké dostupnosti a široká paleta doplňkových služeb (zálohování, monitoring, administrace, pronájem software a další). Zvýhodněná nabídka housingu má slíbenou platnost do konce srpna.

Služba housingu serveru

Služba Server Housing (někdy také nazývána obecněji serverhosting) zahrnuje pronájem prostoru pro server a nepřetržité vysokorychlostní připojení serveru k síti Internet. Housing je určen firmám i soukromým osobám, které potřebují zajištění spolehlivého provozu svých serverů, jejich ochranu a připojení k páteřní síti. Služba je běžně využívána např. provozovateli internetových portálů, redakčních systémů, download serverů a dalších aplikací, vyžadujících vysoký výkon nebo datové přenosy.

Komfort datacenter Master Internet

Servery zákazníků Master Internet jsou umístěny ve speciálních prostorách (tzv. datacentrech) s ideálními provozními podmínkami. Datacentra Master Internet jsou vybavena speciálním kompresorovým chlazením. Jednotky jsou napojeny na několik nezávislých chladicích okruhů. Celá serverovna je zabezpečena certifikovaným protipožárním systémem plynového hašení FM-200, který je neškodný člověku a šetrný k životnímu prostředí. Veškeré prostory datacenter jsou monitorovány kamerovým systémem včetně videozáznamu. Mezi další bezpečnostní prvky patří nonstop fyzická ostraha budovy, kódové dveře a nepřetržitý monitoring veškerého hardwaru a služeb.

Více o společnosti Master Internet
Master Internet, s.r.o. (www.master.cz)je na trhu od roku 1996. Díky úspěchu na zahraničním hostingovém trhu a souběžné roli spolehlivého dodavatele mezinárodní IP konektivity se firma postupně vyprofilovala jako přední provozovatel datových center v České republice. V současné době je jejím hlavním cílem napomáhat podnikům při analýze a technické realizaci serverových projektů, zabezpečení firemních dat a jejich přístupu. Zákazníkům zajišťuje služby od pronájmu dedikovaných serverů, clusterů nebo kolokačního prostoru, přes analýzu a optimalizaci stávajícího hostingového řešení, návrhy konsolidace serverů až po kompletní outsourcované ICT projekty včetně VoIP, datových skladů, administrace, podpory a záloh. Master Internet provozuje celorepublikovou síť na technologiích firmy CISCO, která umožňuje nabízet IP konektivitu na portech o kapacitě až 10Gbit/s. V uplynulých třech letech společnost vybudovala dvě vlastní moderní datacentra v Praze a Brně (Master DC Praha/Brno). Master Internet je přímým členem prestižních organizací jako jsou RIPE nebo NIX a provozovatelem vlastního peeringového centra – brněnského CBIXu. Mezi její zákazníky patří například významní čeští ISP a webhostingové společnosti.