Hlavní navigace

Master Internet: Gigabit a druhý server zdarma

Hostingová společnost Master Internet zveřejnila atraktivní nabídku housingových tarifů, u které slibuje platnost do konce srpna. Kdo nezaváhá, může si přijít k profesionální službě za zajímavých podmínek.

Sdílet

Akce na housing do konce srpna

Akční nabídka serverhousingu zvýhodňuje všechny standardní housingové balíčky společnosti Master Internet. Přidanou hodnotou je gigabitový port + sleva 3 měsíce na další housingový tarif. Znamená to, že zákazníci mohou využívat rychlosti a u neomezených tarifů přenášet až neuvěřitelných 324 TB dat měsíčně za stejnou cenu, která doposud platila pro porty o desetinové propustnosti. Vzhledem k úrovni služeb poskytovaných v datacentrech jednoho z předních hráčů na poli českého serverhostingu jde o zajímavou nabídku. Ve prospěch housingu od Master Internet také hraje dlouholetá zkušenost a stabilita firmy (od r. 1996), vlastní moderní datová centra, garance vysoké dostupnosti a široká paleta doplňkových služeb (zálohování, monitoring, administrace, pronájem software a další). Zvýhodněná nabídka housingu má slíbenou platnost do konce srpna.

Služba housingu serveru

Služba Server Housing (někdy také nazývána obecněji serverhosting) zahrnuje pronájem prostoru pro server a nepřetržité vysokorychlostní připojení serveru k síti Internet. Housing je určen firmám i soukromým osobám, které potřebují zajištění spolehlivého provozu svých serverů, jejich ochranu a připojení k páteřní síti. Služba je běžně využívána např. provozovateli internetových portálů, redakčních systémů, download serverů a dalších aplikací, vyžadujících vysoký výkon nebo datové přenosy.

Komfort datacenter Master Internet

Servery zákazníků Master Internet jsou umístěny ve speciálních prostorách (tzv. datacentrech) s ideálními provozními podmínkami. Datacentra Master Internet jsou vybavena speciálním kompresorovým chlazením. Jednotky jsou napojeny na několik nezávislých chladicích okruhů. Celá serverovna je zabezpečena certifikovaným protipožárním systémem plynového hašení FM-200, který je neškodný člověku a šetrný k životnímu prostředí. Veškeré prostory datacenter jsou monitorovány kamerovým systémem včetně videozáznamu. Mezi další bezpečnostní prvky patří nonstop fyzická ostraha budovy, kódové dveře a nepřetržitý monitoring veškerého hardwaru a služeb.

Více o společnosti Master Internet
Master Internet, s.r.o. (www.master.cz)je na trhu od roku 1996. Díky úspěchu na zahraničním hostingovém trhu a souběžné roli spolehlivého dodavatele mezinárodní IP konektivity se firma postupně vyprofilovala jako přední provozovatel datových center v České republice. V současné době je jejím hlavním cílem napomáhat podnikům při analýze a technické realizaci serverových projektů, zabezpečení firemních dat a jejich přístupu. Zákazníkům zajišťuje služby od pronájmu dedikovaných serverů, clusterů nebo kolokačního prostoru, přes analýzu a optimalizaci stávajícího hostingového řešení, návrhy konsolidace serverů až po kompletní outsourcované ICT projekty včetně VoIP, datových skladů, administrace, podpory a záloh. Master Internet provozuje celorepublikovou síť na technologiích firmy CISCO, která umožňuje nabízet IP konektivitu na portech o kapacitě až 10Gbit/s. V uplynulých třech letech společnost vybudovala dvě vlastní moderní datacentra v Praze a Brně (Master DC Praha/Brno). Master Internet je přímým členem prestižních organizací jako jsou RIPE nebo NIX a provozovatelem vlastního peeringového centra – brněnského CBIXu. Mezi její zákazníky patří například významní čeští ISP a webhostingové společnosti.