Hlavní navigace

Mastercard vrací cestujícím s aplikací PID Lítačka 5 Kč

Společnost Mastercard v rámci kampaně na podporu používání mobilní aplikace PID Lítačka vrací od 28. září jednou týdně zpět pět korun každému.
11. 10. 2018

Sdílet

Kdo si v aplikaci koupí platební kartou Mastercard jednorázové jízdné na cestu po Praze a Středočeském kraji.

Onlinová marketingová kampaň nazvaná Mastercard pátky, 5 Kč zpátky je zaměřená především na pravidelné cestující a turistické návštěvníky hlavního města. Kampaň společně připravily firma Mastercard, banka ČSOB a městská společnost Operátor ICT.

S kampaní se budou cestující potkávat průběžně až do konce letošního roku. Kampaň bude probíhat převážně v online prostředí, v němž je možné jednoduchým proklikem vstoupit přímo na App Store nebo Google Play a praktickou mobilní aplikaci PID Lítačka si zdarma stáhnout.

Mobilní aplikace PID Lítačka zahrnuje řadu výhod. Aplikace automaticky nabízí nejvýhodnější jízdné, takže držitel debetní nebo kreditní karty Mastercard a uživatel aplikace má vedle slevy i jistotu nejvýhodnějšího tarifu. Skvělým nástrojem je nákup jízdenek dopředu, které si mohou cestující kdykoliv aktivovat před jízdou ve veřejné dopravě.  Aplikace funguje jednoduše, je přehledná, uživatelsky přívětivá a především bezpečná.

Uživatel má ve svém mobilním zařízení k dispozici přehled svých platebních karet a uskutečněných transakcí. K dispozici je rovněž nabídka blízkých obchodů, v nichž lze mobilem platit, nebo seznam věrnostních karet a dárkových poukazů. Mobilní aplikaci PID Lítačka mohou na rozdíl od SMS jízdenek využívat rovněž zahraniční návštěvníci hlavního města a Středočeského kraje.

Operátor ICT, který má vývoj a správu aplikace na starosti, intenzivně pracuje na rozvoji aplikace tak, aby od začátku příštího roku mohli cestující přes aplikaci PID Lítačka kupovat i dlouhodobé časové kupóny a mohli se tak v MHD prokazovat pouze mobilním telefonem.

Nová mobilní aplikace PID Lítačka je součástí nového regionálního dopravního systému PID Lítačka, díky kterému obyvatelé a návštěvníci Prahy a Středočeského kraje mohou na všech linkách Pražské integrované dopravy, včetně vlaků a příměstských autobusů, od konce srpna jednodušeji cestovat. Společnost Mastercard byla součástí pracovní skupiny, která pomáhala projekt PID Lítačka připravovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).