Hlavní navigace

Mastercard vrací cestujícím s aplikací PID Lítačka 5 Kč

Komerční sdělení
Společnost Mastercard v rámci kampaně na podporu používání mobilní aplikace PID Lítačka vrací od 28. září jednou týdně zpět pět korun každému.

Sdílet

Kdo si v aplikaci koupí platební kartou Mastercard jednorázové jízdné na cestu po Praze a Středočeském kraji.

Onlinová marketingová kampaň nazvaná Mastercard pátky, 5 Kč zpátky je zaměřená především na pravidelné cestující a turistické návštěvníky hlavního města. Kampaň společně připravily firma Mastercard, banka ČSOB a městská společnost Operátor ICT.

S kampaní se budou cestující potkávat průběžně až do konce letošního roku. Kampaň bude probíhat převážně v online prostředí, v němž je možné jednoduchým proklikem vstoupit přímo na App Store nebo Google Play a praktickou mobilní aplikaci PID Lítačka si zdarma stáhnout.

Mobilní aplikace PID Lítačka zahrnuje řadu výhod. Aplikace automaticky nabízí nejvýhodnější jízdné, takže držitel debetní nebo kreditní karty Mastercard a uživatel aplikace má vedle slevy i jistotu nejvýhodnějšího tarifu. Skvělým nástrojem je nákup jízdenek dopředu, které si mohou cestující kdykoliv aktivovat před jízdou ve veřejné dopravě.  Aplikace funguje jednoduše, je přehledná, uživatelsky přívětivá a především bezpečná.

Uživatel má ve svém mobilním zařízení k dispozici přehled svých platebních karet a uskutečněných transakcí. K dispozici je rovněž nabídka blízkých obchodů, v nichž lze mobilem platit, nebo seznam věrnostních karet a dárkových poukazů. Mobilní aplikaci PID Lítačka mohou na rozdíl od SMS jízdenek využívat rovněž zahraniční návštěvníci hlavního města a Středočeského kraje.

Operátor ICT, který má vývoj a správu aplikace na starosti, intenzivně pracuje na rozvoji aplikace tak, aby od začátku příštího roku mohli cestující přes aplikaci PID Lítačka kupovat i dlouhodobé časové kupóny a mohli se tak v MHD prokazovat pouze mobilním telefonem.

Nová mobilní aplikace PID Lítačka je součástí nového regionálního dopravního systému PID Lítačka, díky kterému obyvatelé a návštěvníci Prahy a Středočeského kraje mohou na všech linkách Pražské integrované dopravy, včetně vlaků a příměstských autobusů, od konce srpna jednodušeji cestovat. Společnost Mastercard byla součástí pracovní skupiny, která pomáhala projekt PID Lítačka připravovat.