Hlavní navigace

Mějte zaměstnance a počítače pod kontrolou

Potřebujete vědět, v jakém stavu jsou počítače vašich zaměstnanců a jaký software si na ně instalují. Pak by se vám mohla líbit služba Windows Intune. Ta navíc zabezpečí vaše počítače a umožní využít nejnovější technologie.
19. 1. 2012

Sdílet

Počítač je pro mnohé z nás hlavním pracovním nástrojem. Jeho fungování nebo nefungování zásadně ovlivňuje naší produktivitu. Problémy se softwarem, operačním systémem nebo viry, spywarem a podobným nežádoucím softwarem pak významně ovlivní celkovou produktivitu. Ono 10 minut neproduktivního času za den představuje jeden pracovní týden za rok, což už je nezanedbatelné množství. Proto je vhodné najít způsob, jak výpadky produktivity co nejvíce omezit. A jedním ze zajímavých způsobů je služba Windows Intune.

Přehled správy systému koncových zařízení

Přehled správy systému koncových zařízení

Ta umožňuje firmám všech velikostí získat během několika hodin přehled o svých počítačích, nainstalovaném softwaru a zároveň dlouhodobě reagovat na případné nákazy nebo potenciální hrozby. Krásou celého řešení je, že není potřeba investovat vysoké částky do serverové infrastruktury. Stačí jen nainstalovat malý prográmek na počítač, včetně bezpečnostního programu, který posbírá potřebná data a zpřístupní je v celkovém nebo detailním přehledu. Přehled o celkovém stavu všech počítačů nebo detailní pohled na konkrétní počítač pak umožňuje pověřenému pracovníkovi reagovat na vzniklé nebo potenciální problémy. Nová verze navíc umožňuje distribuci softwaru na jednotlivé počítače, které nemusí být připojeny do firemní sítě a domény. A v případě nutnosti přímého zásahu do počítače je možné se vzdáleně připojit a vše vyřešit na dálku.

Zjištění nainstalovaného SW, jeho evidence a správa

Zjištění nainstalovaného SW, jeho evidence a správa

V rámci měsíčního předplatného je také zahrnut upgrade na nejnovější verzi systému Windows Enterprise, která zahrnuje veškeré funkce. Jedná se tak o zajímavý způsob, jak vybavit zaměstnance nejlepšími funkcemi a zároveň zabezpečit citlivá data ať už v počítači, tak i na externích úložištích. A protože službu platíte na měsíční bázi za počítač, je možné si jednodušše spočítat a naplánovat, kolik vás to bude stát do budoucna. Vše navíc můžete vyzkoušet po dobu 30 dní až na 25 počítačích, než se rozhodnete pro nákup této služby. Více informací na www.windowsin­tune.cz. V případě zájmu můžete také navštívit některý ze seminářů, kde se o Windows Intune dozvíte více. 

Distribuce SW a nastavení politik nasazení

Distribuce SW a nastavení politik nasazení