Hlavní navigace

Mobile Internet Forum 2008 – jakou budoucnost má mobilní Internet?

Jaký je současný trend sbližování mobilních a datových komunikací? Jak hodnotí operátoři první zkušenosti s rozšířením internetového obsahu v mobilních telefonech? Jakou má tato služba perspektivu do budoucna? Registrujte se na konferenci Mobile Internet Forum 2008 a dozvíte se víc.

Sdílet

Odborná konference Mobile Internet Forum 2008, kterou pořádá server Lupa.cz, se tentokrát zaměří na téma internetového obsahu v mobilních telefonech. Odpolední setkání reaguje na aktuální vývoj v této oblasti v České republice, především na nedávné spuštění internetových aplikací v mobilních telefonech všemi operátory s celoplošným pokrytím.

Mobile Internet Forum 2008
Kdy? v úterý 23. září 2008 od 13.30 hodin
Kde? v hotelu Jalta (Václavské nám. 45, Praha)

Zájemci o účast se mohou registrovat prostřednictvím internetového formuláře na stránkách konference. Registrujte se včas.

Jakou má budoucnost spojení mobilních platforem v konvergenci s Internetem? Bude třeba přizpůsobit Internet mobilním telefonům, nebo naopak? Které druhy mobilního obsahu a způsoby distribuce je smysluplné nabízet – a především – budou o ně uživatelé stát? Dokáží na nové prostředí adekvátně reagovat mediální agentury a zadavatelé inzerce? Jaké plyne pro poskytovatele poučení z epizody jménem WAP? A je připravena stávající infrastruktura, mobilní sítě i koncová zařízení?

Vybíráme z programu konference:

  • Mobil a Internet: přátelé, nebo protivníci
  • iPhone proč a jak mění svět mobilního Internetu
  • Jak přenést svět na display optimalizace obsahu pro mobilní obrazovku
  • Internet v mobilu, nebo mobilní Internet?
  • Mobil jako sedmé masmédium
  • Chodec jako čtenář budoucnosti

Aktuální program najdete na stránkách konference. Mezi přednášejícími a panelisty se představí experti na danou problematiku, zástupci mobilních operátorů a internetových portálů, ale i odborníci na nové technologie či zástupci mediálních agentur.

Generálním partnerem konference Mobile Internet Forum 2008 jsou Zlaté Stránky. Hlavním partnerem jsou Micromedia. Mediálními partnery jsou časopisy ComputerWorld, Marketing & Media a Mobility, dále deník E15, server Mobilmania.cz a zpravodajská agentura Mediafax,.

Generální partner

ZS

Hlavní partner

MicroMedia

Mediální partneři

KL 08