Hlavní navigace

Mobile Internet Forum 2015: ovládáte mobilní marketing?

Zásadní událost pro profesionální zájemce o mobilní komunikaci se letos zaměří na případové studie o mobilních marketingových kampaních, aplikace, mobilní weby i jejich měření.
21. 9. 2015

Sdílet

Mobilní technologie ovlivňují životy a tedy i nákupní chování vašich zákazníků stále se zvyšujícím tempem. Nenechte si ujet vlak, mobilní doba už dávno začala. Reagujte na nejnovější i zavedené trendy v oblasti mobilního marketingu a držte krok s profesionály, kteří vědí, jak se to dělá. Letošní ročník konference Mobile Internet Forum se zaměří hlavně na to, jak zaujmout mobilní zákazníky.

Jaké osobnosti na konferenci vystoupí?

Mobilní web vs. mobilní aplikace, Slevomat.cz
Nahlédněte do zákulisí statistik jednoho z největších slevových portálu u nás. Využívají zákazníci více mobilní web nebo aplikaci? Zajímají vás trendy, které se budou do budoucna prosazovat? Na závěr prezentace vám je Michal Bilka prozradí.

Bezpečnost na mobilních zařízeních
Spoléháte na bezpečnost veřejných Wi-Fi sítí a stisknete tlačítko připojit pokaždé, když se vám dostupná Wi-Fi objeví? Nemuselo by se vám to vyplatit. Proč není radno podceňovat HTTPS a jak bránit web i mobilní aplikaci poradí Michal Špaček.

Jeden den na Seznam.cz v mobilu
Efektivní reklama v mobilu a šíření obsahu pomocí mobilních telefonů? Žádná novinka. Známe chování uživatelů našich mobilních služeb, umíme nabídnout sofistikovanější cílení kampaní. Názornou ukázkou dne pana XY na mobilu v praxi si projdete s Petrem Hoffmannem.

Novinky z Českého telekomunikačního úřadu
Co přinese změna roamingu v EU po roce 2016 tvůrcům aplikací? Vzniknou nové business modely díky snížení roamingových cen? Jaké jsou rozdíly v evropském a americkém přístupu k síťové neutralitě? Spoustu dalších zajímavých informací se dozvíte od Ondřeje Malého.

Pokud vás některé z témat zaujalo, podívejte se na kompletní program konference, seznamte se s profily všech přednášejících a nezapomeňte se zaregistrovat.

Konference Mobile Internet Forum se koná 8. října v Konferenčním centru City na Praze 4.

Hlavním partnerem konference je T-Mobile, partnery jsou Seznam.cz a UNICORN Systems, a produktovými partnery jsou POF GROUP s.r.o. a STRV. Mediálním partnerem je MediaGuru. Konferenci organizuje server Lupa.cz ve spolupráci s TUESDAY Business Network. Produkčně akci zajišťuje Internet Info.