Hlavní navigace

Mobilní marketing 2010: Co na něj říkají klienti?

Na listopadovém COMMUNICATION WEDNESDAY vystoupí Paul Berney, výkonný ředitel pro Evropu v Mobile Marketing Association...JIŽ ZA TÝDEN, ve středu 11.listopadu od 18:00.

Sdílet

TUESDAY Business Network ve spolupráci s partnery uspořádá již za týden 11.listopadu poslední letošní COMMUNICATION WEDNESDAY tentokrát na téma Mobilní marketing 2010: Co na něj říkají klienti?

CW tue

Mobilní marketing je poměrně často probírané téma. TUESDAY Business Network se tomuto oboru věnovalo na setkáních COMMUNICATION WEDNESDAY již dvakrát (2007 a 2008).

Nyní je ale třeba si připustit : na mobilní marketing jsme se jako na nový obor dívali s růžovými brýlemi. Dnes chceme po našich vystupujících, aby byli realističtí s konkrétními příklady a čísly a hlavně, abychom vyslechli, co říkají KLIENTI.

Jsme velmi rádi, že na listopadovém COMMUNICATION WEDNESDAY přivítáme Paula Berneyeho, výkonného ředitele pro Evropu Mobile Marketing Association. Kromě toho Vám Pavla Tomsová z Nokia ČR a Michal Němec z T-Mobile Czech Republic, představí na konkrétních případových studiích praktické příklady využití mobilního marketingu.

Vystupující:
Paula Berney (výkonný ředitel pro Evropu, Mobile Marketing Association)
Dietmar Maierhoefer (Solution Manager Advertising, Nokia Siemens Networks)
Pavla Tomsová (marketingová manažerka, Nokia ČR)
Michal Němec (ředitel služeb mobilních portálů, T-Mobile Czech Republic)

Více podrobností o programu a registrace ZDE.

COMMUNICATION WEDNESDAY je nezávislá platforma pro networking lidí z telekomunikačního a mediálního businessu. COMMUNICATION WEDNESDAY je místem setkávání profesionálů spojených s broadbandovými a mobilními komunikacemi, službami, obsahem, aplikacemi a médii v České republice a střední Evropě.

CW partneři