Hlavní navigace

Modelové řady televizorů Panasonic roku 2016

Komerční sdělení
Jednoznačným trendem roku 2016 v nabídce televizorů je kvalita obrazu v rozlišení 4K.

Sdílet

Panasonic své televizory vyrábí pro celou Evropu ve své plzeňské továrně a to jak Full HD modely, tak i výrobky nejvyšší světové kvality obrazu, jako je například vlajková loď společnosti Panasonic – televizor DX900. V následujícím textu přinášíme průřez televizním portfoliem značky Panasonic, která na prvním místě u všech svých výrobků má vždy jejich vysokou kvalitu.

DX900 – vlajková loď

Nový Panasonic DX900 je první modelem LED LCD televizoru na světě, který splnil požadavky sdružení UHD Alliance pro zařazení do nejvyšší kategorie kvality Ultra HD Premium. Vývojáři a technici společnosti Panasonic nový model DX900 vybavili celou řadou dosud nevídaných hardwarových i softwarových parametrů, díky nimž obraz dosáhl v rámci LCD televizí zcela ojedinělé kvality.

Kvalita barevného podání i jeho rozsah odpovídá u tohoto modelu 98 % filmového standardu DCI. Obraz v HDR režimu prošel přísným testováním ve špičkové laboratoři Panasonic Hollywood Labs, kde se pod dohledem známého hollywoodského koloristy Mika Sowy ladila především barevná přesnost a věrnost televize. Výsledný obraz díky tomu vypadá přesně tak, jak si ho představovali jeho tvůrci, tedy profesionální filmaři. Pro diváky je toho důkazem udělení certifikace THX.

Nově vyvinutá technologie lokálního ztmavení s názvem Honeycomb, rozdělená u DX900 do bezkonkurenčního počtu 512 zón, poskytuje HDR zobrazení s mimořádně kvalitním podáním černé a tedy i stejnou kvalitu kresby v jasných i tmavých pasážích. V praxi to znamená, že při zobrazení například noční oblohy s hvězdami bude černá naprosto bezchybná, pocitově hluboká a kolem svítících hvězd se nebude tvořit žádná „zbytková aura“ v obrazu. Pohled třeba na ságu Hvězdných válek tak bude dechberoucím zážitkem.

Každý panel televize je složen z několika vrstev. DX900 má kromě jiných i speciální vrstvu s technologií High Clear Low Reflection Filter, která  zabraňuje tradičním odleskům z okolí televize, takže se vám na obrazovce nerýsuje okno zalité denním světlem, světlo lampičky či z jiné místnosti. Dokonalosti zobrazení je dosaženo i použitím desetibitového obrazového procesoru HCX+, který je „mozkem“ celé televize a svými parametry se řadí mezi světovou špičku ve zpracování obrazu.

Podrobné informace o Panasonic DX900 můžete najít v recenzi na Digizone.cz

http://www.digizone.cz/clan­ky/panasonic-tx-65dx900-nesporny-vrchol-letosni-rady-s-drobnymi-muskami/

DX800 – designová chlouba s vysokým výkonem

Pro ty, kteří si potrpí na kvalitu, ale zároveň považují televizor za pomyslný středobod designu v bytě, je určena řada DX800. Ta nabízí televizor umístěný na  designovém metalickém stojanu, se kterým můžete televizor umístit buď přímo na podlahu anebo na nízkou skříňku. DX800 je ve stojanu mírně zakloněná a dodá vašemu obýváku šmrnc výlučnosti.

Samozřejmostí je plná hardwarová výbava:

 • Panel 4K PRO panel -  Studio Master HCX
 • Chytré funkce (SMART) pod vedením platformy Firefox dávají vyniknout moderním službám včetně streamování z chytrých zařízení.
 • Maximální tunerová výbava DVB-T + DVB T2, satelitní DVB-S2 a kabelový DVB-C.
 • Dynamický obraz (HDR) s reálným prosvětlením.
 • Špičkový zážitek při sledování filmů ve 3D.
 • 1× USB 3.0 a 2× USB 2.0 využijete například pro externí disky, 4× HMDI
 • HbbTV 1.5

Více informací o designové řadě DX800 najdete v recenzi na Digizone.cz

http://www.digizone.cz/clan­ky/panasonic-tx-58dx800-atypicky-krasavec-s-poslednimi-vychytavkami/

DX703 – jedinečný „Switch Design“

DX703 byla navržena tak, aby se přizpůsobila různým životním stylům, přináší domů flexibilitu a harmonii díky „Switch Design“ podstavci. Materiálnost inspirovaná nábytkovým designem vedla k jednoduchým elegantním tvarům formovaným z kovu, povrchová úprava pak přináší sofistikovanost potřebnou pro evropský domov. Switch design podstavec umožňuje umístit nožičky stojanu do více poloh. Každý uživatel si jej tedy může přizpůsobit dle vlastních estetických preferencí.

Modelová řada DX703 je nejnižší výkonnostní řadou televizorů Panasonic vybavenou funkcí dynamického obrazu (HDR) s reálným prosvětlením.

 • Chytré funkce (SMART) pod vedením platformy Firefox dávají vyniknout moderním službám včetně streamování z chytrých zařízení.
 • Maximální tunerová výbava DVB-T + DVB T2, satelitní DVB-S2 a kabelový DVB-C..
 • Technologie lokálního stmívání totiž zlepšuje barvy a dynamiku a řídí jas v tmavých oblastech.
 • Dostatek konektorů pro připojení více zdrojů obrazu.
 • 1× USB 3.0 a 2× USB 2.0 využijete například pro externí disky.
 • Připravené módy pro využití při hraní her.
 • Velmi příjemný a vkusný design.

DX603 – 4K kvalita pro každého

Pro ty fanoušky, kteří si rádi vychutnají excelentní obraz ve 4K a nevyhledávají nejnovější technologické vychytávky (např. HDR funkci), je tu řada DX603. Ta je vybavena 4K panelem s vysokou kvalitou obrazu, kompletní tunerovou výbavou, HbbTV 1.5 či funkcí TV Anywhere, se kterou budete moci sledovat obsah přehrávaný ve vašem televizoru odkudkoliv na světě.

 • Chytré funkce (SMART) pod vedením platformy Firefox dávají vyniknout moderním službám včetně streamování z chytrých zařízení.
 • Maximální tunerová výbava DVB-T + DVB T2, satelitní DVB-S2 a kabelový DVB-C.
 • Dostatek konektorů pro připojení více zdrojů obrazu.
 • 1× USB 3.0 a 1× USB 2.0 využijete například pro externí disky.
 • Připravené módy pro využití při hraní her
 • Atraktivní spojení kovového a čirého rámu s nastavitelným podstavcem.

DS503 – kvalitní a rychlé Full HD

Pro fanoušky kvalitního obrazu, kteří si ještě nechtějí pořizovat televizor s rozlišením 4K má Panasonic připravený skvěle vybavený model DS503. Skvělý obraz v rozlišená Full HD, velmi rychlá odezva při pohybu v menu či aplikacích, HbbTV, HDMI vstupy i USB vstup pro připojení externího harddisku pro nahrávání pořadů – to vše (a nejen to) je součástí výbavy DS503.

 • Tunery DVB-T + DVB-T2 jsou doplněné DVB-C pro příjem kabelové televize a DVB-S pro satelitní vysílání.
 • Chytré funkce (SMART) pod vedením platformy my Home Screen dávají vyniknout moderním službám včetně streamování z chytrých zařízení.
 • Nízká energetická náročnost – třída A+.
 • Dostatek konektorů pro připojení více zdrojů obrazu.
 • USB 2.0 využijete například pro externí disky.

Více informací o designové řadě DS503 najdete v recenzi na Digizone.cz

http://www.digizone.cz/clan­ky/panasonic-tx-49ds503-nebudete-potrebovat-dvb-t2-pak-je-to-vyborna-nabidka/