Hlavní navigace

Na stopě satelitním přijímačům

S rozvojem nových technologií pro příjem digitálního televizního vysílání vyšla na světlo i nová značka satelitních přijímačů BENsat.
7. 11. 2012

Sdílet

Na trhu se s ní setkáváme již od roku 2010 a k dnešnímu dni má na svém kontě ti síce spokojených zákazníků. U jejího zrodu stál tým profesionálů s více než deseti letými zkušenostmi v oblasti satelitní techniky, díky nimž se mohla značka BENsat stát zárukou vysoké kvality a spolehlivosti.

Zázemí pro značku BENsat vytvořila společnost EMOS spol. s r.o., která se zároveň stala i jejím výhradním distributorem v Evropě. Na českém trhu s elektronikou působí více než 20 let a za tuto dobu si vybudovala velmi významné postavení, které jí umožnilo expandovat i dále do Evropy a čelit novým výzvám a příležitostem na trhu. A jednou z nich byla právě i stále se rozvíjející oblast satelitní techniky a digitálního televizního příjmu.

Satelitní přijímače BENsat jsou zcela přizpůsobeny českému a slovenskému trhu. Jejich menu je implicitně nastavené na český jazyk a to včetně diakriti ky, zákazník může ale využít i možnosti nastavení jiných jazyků. Obrovskou výhodou přijímačů je jejich jednoduché uživatelské rozhraní a snadná instalace, ke které není třeba asistence zkušených techniků. Díky HD a Full HD rozlišení nových satelitních přijímačů BENsat tak můžeme využít celkového potenciálu našich televizních obrazovek a dopřát si konečně oblíbený pořad či fi lm v plné kvalitě. Příjem obrazu ve Full HD kvalitě stal již standardem. Zárukou vysoké kvality, spolehlivosti a bezproblémového provozu satelitních přijímačů s kartami Skylink a CSlink je osvědčení Skylink Ready. Jedním z přijímačů značky BENsat, který od společnosti Skylink certi fi kát obdržel, je právě BEN200IR-PVR, jehož výhodou jsou kompaktní rozměry. Satelitní přijímač je nově opatřen funkcí FastScan, která slouží k jednoduchému a rychlému naladění přijímače. Díky ní budeme mít v přijímači vždy aktualizovaný seznam programů a už se nebudeme muset starat o změny ve vysílání Skylinku a CSLinku. Aktualizace se stáhnou a aplikují samy.

Přijímač BENsat 200 lze využít nejen k příjmu satelitního vysílání v SD nebo HD kvalitě, ale i k nahrávání na externí disk. Funkce PVR (Personal Video Recorder) umožňuje nahrávat pořady v digitálním formátu a díky vestavěnému časovači je nyní možné naplánovat až deset různých událostí dopředu, což oceníme především v době naší nepřítomnosti . Už se proto nestane, že bychom přišli o náš oblíbený pořad, který je vysílán v době, kdy zrovna nemáme čas nebo náladu sedět u televizní obrazovky.

Opakování je matka moudrosti 

Pod značkou BENsat můžeme v současné době najít nejen satelitní přijímače, ale i přijímače terestriální, satelitní parabolické antény a také konvertory pro satelitní příjem. Přijímače BENsat poskytují Full HD kvalitu obrazu a jsou lokalizovány pro Českou a Slovenskou republiku. Před uvedením na trh jsou vždy všechny produkty BENsat podrobeny procesu důkladné kontroly a testování bezpečnosti , funkčnosti a provozní spolehlivosti , a to nejen pod dohledem samotných vývojářů, ale i zcela nezávislých odborníků. Navíc ke všem svým produktům poskytuje BENsat odbornou technickou podporu a záruční i pozáruční servis. Produkty BENsat máte možnost zakoupit u všech dobrých prodejců satelitní techniky nebo na internetu – třeba přímo na www.bensat.cz

Funkce FastScan slouží k jednoduchému a rychlému naladění. Přijímač bude mít vždy aktualizovaný seznam programů a my se už nemusíme o nic starat.