Hlavní navigace

Nakopněte svůj byznys. Vydělávejte díky pozitivnímu UX

Jak proměnit návštěvníky v zákazníky, poptávky v objednávky a marketing v byznys se dozvíte na UX konferenci.
3. 4. 2017

Sdílet

Proč se vyplatí zabývat se UX, jak ho zapojit do firemních procesů a trvale, a především jak z něj vytěžit maximum a mít spokojené zákazníky? Přijďte ve středu 10. května na UX konferenci, jednu z největších akcí zaměřenou na User experience, a dozvíte se odpovědi. Do 14. dubna se můžete registrovat za sníženou cenu.

Na šestém ročníku UX konference vystoupí řada odborníků, kteří UX rozumí a zároveň dokážou vysvětlit jeho význam a důležitost fungování ve firmách. Podělí se o své zkušenosti, představí konkrétní případové studie a upozorní i na to, co fungovalo a co naopak ne.

O čem se například na konferenci bude mluvit?

Ať jsou vaši zákazníci děti nebo jejich rodiče, klíčový je vztah vaší firmy k zákazníkům. Thomas Visby Snitker se rád s účastníky konference podělí o své zkušenosti získané ve společnosti LEGO. Navíc přidá i několik tipů, jak zainteresovat všechny zúčastněné strany a jak vytvořit neformální prostředí pro společná setkání.

Máte aplikaci či produkt s funkcemi, které nabízí i konkurence, ale chcete ho prodávat víc než ostatní? Přijdete s funkcí, která by produkt měla odlišit, ale potřebujete vědět, jestli ji lidé budou používat a jak. Musíte zjistit, jestli je dostatečně intuitivní, jestli se v jejím nastavování neztratí, potřebujete ji s někým otestovat. Potřebujete UX. Nejen o tom, jak se buduje UX na zelené louce, bude mluvit z vlastní zkušenosti Klára Zajíčková2N TELEKOMUNIKACE a.s..

Mezi řečníky se objeví i Martin Půlpitel, co-founder a CEO v technologické firmě Ackee. Účastníky konference provede typickým procesem při návrhu mobilní aplikace. Upozorní na nejčastější chyby a problémy při přípravě zadání. Navíc uvede konkrétní příklady a ukáže, jak postupovat před spuštěním.

Pokud spolupráci s UX profesionály myslíte vážně, nenechte si ujít přednášku Ivany Jílekové a Boba Marvana z MSD IT Global Innovation Center. Ukáží konkrétní data z dotazníku o UX designérech a výzkumnících. Pokud se chystáte nabírat právě tyto odborníky, přijďte zjistit jejich představy o platu i možnou motivaci ke změně zaměstnavatele.

Konkrétní příklad toho, jak si udržet spokojené zákazníky i v offline světě, předvede Radek Novák z UniBail-Rodamco. Má za sebou rozšíření obchodního centra na téměř dvojnásobek za plného provozu bez zásadních omezení. Jak nepřijít o zákazníky, omezit minimálně jejich komfort a zachovat jejich bezpečnost? To nabídne společně s pohledem do zákulisí ambiciózního projektu rozšíření a renovace obchodního centra Chodov.

Konference se bude konat 10. května od 9 hodin v prostorách Konferenčního centra City na Praze 4. Při registraci do 10. dubna můžete využít early birds ceny a ušetřit tak na vstupném.

Více informací o konferenci, program, profily přednášejících a registrační formulář najdete na stránkách konference>>

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).