Hlavní navigace

Napojení na Aukro nabízí další výrobce e-shopů

Řady výrobců e-shopů, kteří umožňují napojení svých klientů na Aukro, nově rozšířila i společnost eBRÁNA. Jedná se tak už o 20. výrobce e-shopů, který bude umožňovat svým klientům kromě e-shopu současně prodávat i na Aukru, největším obchodním portálu.
16. 3. 2012

Sdílet

eBRÁNA se do povědomí odborné veřejnosti dostala hlavně díky e-shopu pro ETU, za který získala i řadu ocenění. Právě ETA je jedním z prodejců, který využil napojení na Aukro, kde úspěšně prodává. Snažíme se svým klientům pomáhat k úspěchu a právě projekt certifikovaných e-shopů je jednou z cest, jak ho dosáhnout, vysvětluje Jiří Janků, ředitel eBRÁNY.

Aukro představilo projekt certifikovaných e-shopů během října a od té doby se do spolupráce zapojilo 20 výrobců: Zájem o napojení na Aukro se dal očekávat. V současné době totiž Aukro představuje nejnavštěvovanější komerční stránku českého internetu, kde se každou minutu prodá 24 kusů zboží, říká David Vychytil, ředitel Aukra, a dodává: Z toho vyplývá, že Aukro představuje pro profesionální prodejce atraktivní obchodní kanál a příležitost, jak oslovit další zákazníky.

Každý měsíc 60 nových e-shopů

Trend napojení na Aukro využívají každý měsíc stále nové e-shopy: V průměru se každý měsíc přes Aukro Konektor připojí přibližně 60 profesionálních e-shopů, říká David Vychytil, podle něho mají tyto e-shopy výrazné obraty už během prvního měsíce obchodování na Aukru: Velká část z nich už za první měsíc dosáhne obratu přesahujícího 100 tisíc Kč.

Dá se ale očekávat, že díky novým výrobcům e-shopů, jako je eBRÁNA, kteří se zapojili do projektu certifikovaných e-shop platforem, počet nově napojených e-shopů na Aukro i nadále poroste. Napojení už nabízejí svým klientům společnosti NetDirect.cz, Shoptet.cz, Zoner software a Religis.cz. Dalších patnáct výrobců e-shopových řešení vyvíjí vlastní modul napojení nebo se nachází těsně před certifikací.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).