Hlavní navigace

NAVITEL špičkou v oboru autokamer a navigací pro firmy i jednotlivce

NAVITEL® je přední společnost zabývající se vývojem navigačních systémů pro automobilový průmysl po celém světě. Do svého portfolia řadí také tablety, navigační zařízení, autopříslušenství a především autokamery.
4. 5. 2021

Sdílet

Společnost vznikla v roce 2006, má přes 400 zaměstnanců a pobočky po celém světě. Globální pokrytí je v Evropě, Asii i Americe. Hlavním sídlem společnosti je Praha, obchodní zastoupení nalezneme také v Rusku, Polsku a dalších zemích.

Značka NAVITEL již od svého vzniku sbírá řadu mezinárodních prestižních ocenění, což potvrdilo i několikanásobné vítězství v populární anketě Produkt roku na serveru Heureka.cz. V mezinárodním měřítku je NAVITEL držitelem i ocenění Firma roku, Produkt roku a Developer roku.

Společnost si zakládá na vřelém přístupu k zákazníkům a bleskové technické podpoře, která je díky zastoupení v mnoha zemích velmi rychlá a zákazník se tak dočká okamžitého zodpovězení svých dotazů v mateřském jazyce.

Moderní autokamery jako řešení pro firemní vozy

Nejpočetnější zastoupení mezi produkty mají autokamery, nebo-li černé skříňky. Záznamové kamery si nacházejí čím dál stabilnější místo mezi nezbytnými doplňky každého vozu. A to jak v soukromém, tak i veřejném sektoru. Pro zaměstnance využívající služební vozy i pro klid jejich nadřízených jsou kamery skvělým společníkem do každé firmy. Při dokazování viny u nehod nebo jako důkazní materiál může kamera za dva tisíce zachránit rozpočet firmy na celý rok. 

Autokamery NAVITEL vynikají nad ostatními především díky kvalitní optice SONY, kvalitními senzory podporujícími noční vidění, nebo Full HD rozlišením s 30 až 60 snímky za sekundu. Široký úhel záběru, kapacita SD karty až 256 GB, cyklický záznam, vestavěný mikrofon nebo například digitální tachometr a upozornění na radary jsou jen některé z mnoha dalších funkcí, díky nimž se kamery NAVITEL řadí mezi špičku v oboru. Není proto náhodou, že autokamery NAVITEL ve svých vozech používá i Policie ČR, hasiči nebo složky veřejné dopravy.

Cílem společnosti NAVITEL je poskytnout ke každému produktu další přidanou hodnotu a reagovat na vývoj trhu. Proto vyvinula také nezbytný software Navitel DVR Player, díky kterému je možné sledovat záznam z kamery spolu s údaji GPS na mapě a vytvořit si tak ucelený obraz o jízdě Vašeho vozu. Další nadstandartní funkcí je u některých kamer možnost propojení s počítačem a uplatnění jako kvalitní webkamery pro stále populárnější videohovory.

U každého balení autokamer naleznete také voucher na používání navigace do chytrého telefonu.

Navigace a tablety pro osobní auta i kamiony

Příprava a tvorba map je prací našeho vývojového oddělení za použití vlastních technologií. Celý proces od mapování terénu až po zpracování dat kartografickým oddělením je v režii společnosti NAVITEL.

GEO-analytické oddělení momentálně využívá více než 30 speciálních vozidel. Denně pořídí více než 7 000 km videozáznamu a přesných GPS stop, tisíce POI (bodů zájmu) a dalších geografických záznamů (dopravní značení, jízdní pruhy, povrch vozovek, 3D struktura komunikací, atd.)

Detailní mapové pokrytí zahrnuje:

  • Všechny budovy ve 3D zobrazení, kompletní databáze adres 
  • Názvy ulic, čísla domů a bloků budov dle místních zvyklostí 
  • Kompletní silniční síť včetně uliček, příjezdových cest, obytných zón 
  • POI zahrnující letiště, žel. stanice, autobusové zastávky, ubytování, stravování, čerpací stanice a mnoho dalších 
  • Parky, kopce, hory, vodstvo, atp. 
  • Administrativní rozdělení měst

Navigace NAVITEL jsou k dostání ve dvou rozměrech- 5 a 7 palců, disponují intuitivním rozhraním, svižným operačním systémem Linux, upozorněním na statické radary, 2D a 3D zobrazením a upozorněním na dopravní situaci v reálném čase bez nutnosti použití dat. Velkou výhodou oproti konkurenci je možnost nastavení parametrů vozidla. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete nastavit parametry, podle kterých zařízení automaticky vytvoří trasu vhodnou pro Váš dopravní prostředek. Aktualizace map probíhá minimálně 3krát ročně a je bezplatná.

Aktualizace map probíhá minimálně 3krát ročně a je bezplatná.

NAVITEL jako komplexní řešení

Autokamery, navigace, navigační software nebo autodoplňky jsou základním stavebním kamenem každého vozového parku. NAVITEL nabízí komplexní řešení pro firmy i jednotlivce, zakládá si na osobním přátelském přístupu a především kvalitě svých produktů.

Staňte se partnery této úspěšné společnosti a využívejte výhod bezpečného cestování bez zbytečných starostí. 

Pro více informací sledujte oficiální stránky www.navitel.cz                    Facebookový profil společnosti zde                                                            YouTube kanál s novinkami zde nebo přímo na emailu info@navitel.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).