Hlavní navigace

Nejsme jen rostoucí firma, určujeme směr vývoje

Pokud jste profesionál nadšený informačními technologiemi, máte skvělou možnost stát se součástí týmu světových vývojářských špiček a dále definovat odvětví, které před 13 lety prakticky neexistovalo.
3. 12. 2007

Sdílet

Monster Technologies potvůrka

Monster Technologies Prague s.r.o., dceřiná spol. americké firmy Monster Worldwide, světového leadera online trhu práce, a zároveň její evropské vývojové „srdce“, vyrostlo v České republice před sedmi lety a nyní sídlí v unikátních prostorách v Praze na Václavském náměstí.

Mix různobarevných stěn a kanceláře typu „open space“ navozují příjemnou náladu a chuť ke sdílení znalostí. Nezapomnělo se ani na „relax“ místnost s kulečníkem, kde mohou zaměstnanci načerpat novou energii.

Monster technologies kanceláře

Jednotlivé týmy v Monster Technologies se skládají ze 2 až 20 lidí a zahrnují pracovníky nejen z Prahy, ale i z USA, Indie a Malajsie.

Naše práce

Hlavní náplní pražského centra, čítajícího více než 250 zaměstnanců ze 35 zemí světa, je vývoj a implementace internetového portálu pro mateřskou společnost (monster.com) a její pobočky po celém světě. Využívá nejmodernější technologie včetně Microsoft .NET, SQL, JAVA, C ++, ASP, Perl a spolupracuje s českými středními a vysokými školami.

Chceme právě vás a máme co nabídnout!

K dalšímu růstu potřebujeme talentované IT profesionály, kteří se chtějí realizovat, mají čerstvé nápady a chuť být lepší – navíc pod vlajkou významné mezinárodní společnosti.

Každý zaměstnanec potřebuje rozvíjet svou kariéru, proto Monster nabízí mimo jiné pravidelná firemní školení, účast na sportovních akcích, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, stravenky a v neposlední řadě také tzv. „relocation bonus“ při nutnosti přestěhování do Prahy.

Jste programátor, vývojář, systémový administrátor nebo snad project manager s „drajvem“ do nových věcí? Podívejte se na naše aktuálně otevřené pracovní pozice: jobsearch.mon­ster.cz

Monster Technologies logo

Těšíme se na vás!

www.monstertechno­logies.cz