Hlavní navigace

Největší poptávkový systém AAAPOPTÁVKA.CZ v novém kabátě

Poptávkový systém AAAPOPTÁVKA.CZ vkročil do roku 2012 s novým neotřelým designem stránek a intuitivním řešením nově vytvořených a vylepšených funkcí.
12. 1. 2012

Sdílet

Po několika měsíčních přípravách programátorů, designérů a velice úzké spolupráci s uživateli je na světě neotřelá inovace poptávkového systému AAAPOPTÁVKA.CZ. Nové provedení projektu přináší především intuitivní řešení stránek v nadčasovém a velice příjemném grafickém zpracování. Došlo také ke zdokonalení původních a vzniku nových funkcí v rámci lety prověřeného poptávkového systému. Cílem této změny je především zpříjemnit a zjednodušit užívání novým, ale i pravidelným uživatelům tohoto webu, ke kterým patří jak dodavatel, tak poptávající uživatel (zákazník).

Kromě velkého skoku k lepšímu v rámci barevnosti a uspořádání stránky byly díky pravidelným konzultacím a diskuzím s uživateli, zakomponovány do inovace webu i jejich postřehy. Jsou to například nově využívané a přehlednější stromové struktury jednotlivých kategorií. Dalším krokem bylo zpřehlednění detailu kontaktů, které jsou určeny primárně pro dodavatele. Samozřejmě nebylo opomenuto ani nové intuitivní vyhledávání v rámci jednotlivých segmentů trhu u poptávek, veřejných zakázek a také v databázi dodavatelů. Pozornost tedy byla věnována z velké části intuitivnímu rozhraní pro dodavatele a poptávající uživatele, ale také veřejným zakázkám, které se těší velké oblibě.

Spolu s novým designem a celkovou inovací původního projektu jsme se zaměřili na zcela novou funkci, která je cílena prioritně jako nástroj pro poptávajícího (zákazníka). Je to tzv. „hodnocení dodavatelů“. Princip je velice jednoduchý. Každý má možnost zaslat a doložit zkušenost s některým z dodavatelů, a to jak písemně, tak například i skrze fotodokumentaci. Tato hodnocení jsou v rámci našeho projektu shromažďována k náhledu ostatním zákazníkům, kteří si tak mohou ověřit spolehlivost jednotlivých dodavatelů. Hodnocení však mohou pomoci i dodavatelům samotným. Ti, kteří odvádějí kvalitní práci, tak dostávají doporučení od svých zákazníků. Právě díky těmto doporučením mohou získat více poptávek. Pro zákazníka je důležitá samozřejmě cena, ale i kvalita odvedené práce uvádí Pavel Matoušek, jednatel společnosti AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o.

Kromě možnosti „hodnocení dodavatelů“ ze strany zadavatele poptávky, nechala AAAPOPTÁVKA.CZ otevřeně zhodnotit i fungování sebe sama. Na tato hodnocení se můžete podívat v rámci video prezentace níže.

Za rok 2011 uveřejnil poptávkový systém AAAPOPTÁVKA.CZ více než 120 000 poptávek v přibližné hodnotě 15 mld. Kč a necelých 30 000 veřejných zakázek malého rozsahu a podlimitních veřejných zakázek v přibližné hodnotě 68 mld. Kč. V současnosti je v databázi tohoto projektu více než 230.000 dodavatelů z nejrůznějších oborů činnosti. Tím AAAPOPTÁVKA.CZ potvrzuje, že s 53% podílem na trhu, dle zveřejněných poptávek za rok 2011, je největším online poptávkovým systémem v ČR. Mezi významné klienty tohoto projektu patří například společnost Alza.cz, značka VEKRA, Domanský, s.r.o., Kapsch, s.r.o. a další.

O společnosti:
AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o. je provozovatelem největšího poptávkového systému v ČR AAAPoptávka.cz, který spadá do portfolia internetového podnikatele Pavla Matouška. Mezi jeho další internetové projekty patří například AAADopyt.sk, AAAZapytanie.pl, filmová databáze FDb.cz, telefonní operátor Klikniavolej.cz či server pro slevové kupóny Vouchery.cz a další.