Hlavní navigace

Nepřijdete ani o jednoho zákazníka

Není lehké nalézt komunikační nástroje, které by zjednodušily firemní procesy a navíc zefektivnily náklady vynakládané na telekomunikační služby. Možné řešení nabízejí balíčky ISDN Omega Plus, které spolu s digitálními linkami od Českého Telecomu vytvoří výkonný komunikační systém.
13. 6. 2005

Sdílet

1677

Balíčky ISDN Omega Plus kombinují uživatelský komfort a funkce telefonních ústředen ATEUS se spolehlivostí digitálních linek euroISDN ČESKÉHO TELECOMU. Balíčky je možné pořídit ve třech různých variantách, a jejich velkou výhodou je značná cenová úspora; zákazník při jejich pořízení získá slevu ve výši 22 až 30 tisíc korun oproti běžné nabídce.

Ústředna ATEUS Omega je určena pro malé až středně velké firmy, které potřebují maximálně využít veškerých možností telefonického kontaktu pro své podnikání Mezi standardní funkce ústředny patří přepojování hovorů nebo sestavování konferenčních hovorů. Zcela běžnou funkcí je také zobrazení čísla volajícího, přesná tarifikace hovorů a možnost připojení stávajících analogových zařízení.

Novinkou tohoto systému je rozšiřující modul ATEUS®- Contact Manager, který rozšíří telefonní ústřednu o celou řadu funkcí. Pomocí tohoto modulu je možné propojit systém telefonní ústředny s lokální počítačovou sítí.

ATEUS®- Contact Manager je uživatelsky jednoduchý software zahrnující řadu nástrojů pro řízení vztahů se zákazníky (CRM). Sdružuje firemní komunikaci do jediného systému a všechny komunikační kanály, které firemní zákazníci běžné používají (telefon, fax, e-mail a SMS) tak přeměňuje v řadu výkonných nástrojů. Umí vést evidenci kontaktů, plánovat čas pracovních skupin v obchodě, službách i výrobě, evidovat zakázky a obchodní případy nebo, jednoduše řešit obsluhu barevných linek a informačních služeb. Všechny tyto nástroje jsou dostupné v prostředí webového prohlížeče. Počet uživatelů není omezený a rozhoduje pouze počet zakoupených licencí, případně kapacita pobočkové ústředny.

Tento systém tak pomůže lépe reagovat na požadavky zákazníků a obchodních partnerů.

Společnosti 2N Telekomunikace a Český Telecom nyní přicházejí s atraktivní nabídkou systémů ATEUS a digitální linky euroISDN. Při zakoupení některého z balíčků ISDN Omega Plus je jeho instalace zdarma, do 31. 8. získají noví zákazníci navíc také digitální fotoaparát Olympus zdarma. Další informace naleznete na internetových stránkách www.telecom.cz/o­mega. Odborné poradenství pro zákazníky a zájemce je poskytováno na bezplatné lince 800 17 17 17.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).