Hlavní navigace

NetClub – setkání se zajímavými osobnostmi internetového businessu

Zajímá vás, jak postavit úspěšný business v oblasti Internetu? Kdo jsou praví internetoví guru? Jak co nejlépe prodat rozjetý web? Staňte se členy NetClubu a setkávejte se s těmi, kteří na tyto otázky znají odpovědi!

Sdílet

logo Netclub

Co je to NetClub? Jde o pravidelná setkání se zajímavými osobnostmi z oblasti Internetu, telekomunikací a IT. V rámci deseti dopoledních setkání se členové loňského ročníku mohli setkat například s Pavlem Zimou (Seznam.cz), Davidem Duroněm (Vodafone), bratry Staňkovými (dříve NetTravel) nebo Michalem Klímou (Economia). Jednotlivá setkání navíc osobitým způsobem moderuje publicista Miloš Čermák.

Registrujte se včas! Za celoroční účast, která zahrnuje 10 setkání, zaplatíte 3 450 Kč (bez DPH). Cena za jedno setkání činí 417 Kč (bez DPH).

První setkání v roce 2010 se uskuteční ve středu 20. ledna 2010 s Michalem Blá­hou

Bláha

Michal Bláha, zakladatel a současný majitel serveru OnTheRoad.to, je známým podnikatelem v oblasti internetu s více než 15 letou praxí. Spoluzakládal a spoluvlastnil český vyhledávač Atlas.cz. Předtím pracoval v internetové firmě Vizrea Inc. jako softwarový architekt. Svým dalším projektem – MobilJam – spustil jako první mobilní marketing v České republice, projekt Cinetik naopak fungoval jako zásilková videopůjčovna (na způsob amerického Netflixu.) Michal Bláha v současné době vlastní také českou IT firmu Devmasters s.r.o., je členem Microsoft MVP Programu a Expertise Solutions Architect. Projekt OnTheRoad.to získal ocenění Projekt roku v anketě Křišťálová Lupa 2009 – Cena českého Internetu.

Net club 0110 partneři

Registrace na http://net-club.lupa.cz/re­gistrace/
Více na http://net-club.lupa.cz