Hlavní navigace

NFC - Mobily nahrazují peněženky

Zapomínáte peněženku a přesto byste chtěli platit? Na říjnovém COMMUNICATION WEDNESDAY se bude diskutovat o nastupující technologii NFC - Near Field Communication.
2. 10. 2009

Sdílet

TUESDAY Business Network ve spolupráci s partnery uspořádá již za necelé dva týdny 14.října první podzimní COMMUNICATION WEDNESDAY tentokrát na téma „NFC – Mobily nahrazují peněženky“

CW tue

NFC – Near Field Communication je technologie pro bezdrátovou komunikaci mezi přístroji na velmi krátkou vzdálenost (do 10 cm) nebo dotyk. To ji předurčuje pro bezkontaktní transakce (platby, jízdenky, vstupenky mobilním telefonem), propojení přístrojů nebo přístup k digitálnímu obsahu. V letošním roce probíhá v České republice několik pilotních testů a rozšiřuje se počet mobilních telefonů umožňujících NFC. Přijďte si promluvit o zkušenostech dodavatelů i uživatelů z testování a jak můžete NFC využít pro svůj business.

Na úvod setkání opět proběhně rychlé představení několika novinek What's Hot. „What’s Hot on WEDNESDAY – Co se děje na trhu“. Jedná se o nový pravidelný formát na COMMUNICATION WEDNESDAY, prvních 15 minut věnujeme představení 3 nových projektů/apli­kací/služeb z telekomunikací, internetu nebo mobilního businessu.

Více podrobností o programu a registrace ZDE.

COMMUNICATION WEDNESDAY je nezávislá platforma pro networking lidí z telekomunikačního a mediálního businessu. COMMUNICATION WEDNESDAY je místem setkávání profesionálů spojených s broadbandovými a mobilními komunikacemi, službami, obsahem, aplikacemi a médii v České republice a střední Evropě.

Partneři:

CW partneři
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).