Hlavní navigace

Nové možnosti hledání práce na internetu

Hospodářské krize se začíná projevovat i v otázkách zaměstnanosti a čím dál tím více lidí je nuceno hledat si novou práci. Jedním z efektivních nástrojů je internet. V lednu letošního roku byl v ČR spuštěn nový portálový světové jedničky na online trhu práce - Monster.cz , přinášející zcela nové možnosti a služby.
2. 3. 2009

Sdílet

Nečekejte až bude pozdě – život přeje připraveným
Pokud jste v situaci, že hledáte novou práci, anebo vás napadají myšlenky na změnu vašeho současného zaměstnání, máte nyní možnost využít nových služeb pracovního portálu Monster.cz. Na těchto stránkách se můžete zaregistrovat a zavěsit si zde svůj životopis. Celý tento proces je velice jednoduchý a nezabere vám mnoho času. Druhou variantou, jak zde hledat práci, je sledování nabízených pozic. Tento způsob je možný i bez vaší registrace. Dle informací od zástupců tohoto pracovního portálu byly všechny nové funkce vytvořeny na základě online průzkumů mezi uživateli, a proto jsou nyní více přehledné, srozumitelné a mají vycházet z očekávání uchazečů o práci a zároveň odpovídat požadavkům personalistů, kteří nové zaměstnance aktivně hledají.

Uživatelský profil snadno a rychle
Každý, kdo se na novém Monster.cz rozhodne zaregistrovat, má možnost si na svém účtu navrhnout online vizitku a prezentovat se dle svého uvážení. Uživatelský účet je do jisté míry podobný těm na sociálních sítích, své profesní zkušenosti tady můžete porovnávat s dalšími uživateli. Návštěvník ocení také rychlost a snadné hledání volných pozic.

Jedna Evropa, jeden Monster
Monster nabízí oproti ostatním pracovním portálům v České republice značnou výhodu, kterou ocení hlavně ti, kdo by se rádi ucházeli o zaměstnání v zahraničí. Společnost má totiž v současnosti zastoupení v 61 zemích po celém světě. Můžete si zde tedy najít práci v různých státech po celém světě.

Nově vytvořený web by měl pomoci také firmám a personalistům, kteří hledají nové zaměstnance. Systém vyhledávání totiž umožní lépe najít ty kandidáty, kteří co nejvíce odpovídají jejich požadavkům.

MONSTER.CZ – MILION NABÍDEK PRÁCE NA JEDINÉ STRÁNCE.


Monster

Monster, světová jednička na online trhu práce, již od roku 1994 inspiruje lidi ke zlepšení života. Monster má lokální zastoupení na klíčových trzích v Severní a Jižní Americe, Evropě, Asii a Austrálii, propojuje tak všechny zaměstnavatele s kvalitními kandidáty na všech úrovních. Zároveň poskytuje uživatelům na celém světě personalizované poradenství v jejich kariéře. Monster nabízí zaměstnavatelům prostřednictvím online služeb velmi efektivní zacílení rozličných cílových skupin uživatelů, kteří hledají nové pracovní příležitosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).