Hlavní navigace

Nové možnosti hledání práce na internetu

Hospodářské krize se začíná projevovat i v otázkách zaměstnanosti a čím dál tím více lidí je nuceno hledat si novou práci. Jedním z efektivních nástrojů je internet. V lednu letošního roku byl v ČR spuštěn nový portálový světové jedničky na online trhu práce - Monster.cz , přinášející zcela nové možnosti a služby.

Sdílet

Nečekejte až bude pozdě – život přeje připraveným
Pokud jste v situaci, že hledáte novou práci, anebo vás napadají myšlenky na změnu vašeho současného zaměstnání, máte nyní možnost využít nových služeb pracovního portálu Monster.cz. Na těchto stránkách se můžete zaregistrovat a zavěsit si zde svůj životopis. Celý tento proces je velice jednoduchý a nezabere vám mnoho času. Druhou variantou, jak zde hledat práci, je sledování nabízených pozic. Tento způsob je možný i bez vaší registrace. Dle informací od zástupců tohoto pracovního portálu byly všechny nové funkce vytvořeny na základě online průzkumů mezi uživateli, a proto jsou nyní více přehledné, srozumitelné a mají vycházet z očekávání uchazečů o práci a zároveň odpovídat požadavkům personalistů, kteří nové zaměstnance aktivně hledají.

Uživatelský profil snadno a rychle
Každý, kdo se na novém Monster.cz rozhodne zaregistrovat, má možnost si na svém účtu navrhnout online vizitku a prezentovat se dle svého uvážení. Uživatelský účet je do jisté míry podobný těm na sociálních sítích, své profesní zkušenosti tady můžete porovnávat s dalšími uživateli. Návštěvník ocení také rychlost a snadné hledání volných pozic.

Jedna Evropa, jeden Monster
Monster nabízí oproti ostatním pracovním portálům v České republice značnou výhodu, kterou ocení hlavně ti, kdo by se rádi ucházeli o zaměstnání v zahraničí. Společnost má totiž v současnosti zastoupení v 61 zemích po celém světě. Můžete si zde tedy najít práci v různých státech po celém světě.

Nově vytvořený web by měl pomoci také firmám a personalistům, kteří hledají nové zaměstnance. Systém vyhledávání totiž umožní lépe najít ty kandidáty, kteří co nejvíce odpovídají jejich požadavkům.

MONSTER.CZ – MILION NABÍDEK PRÁCE NA JEDINÉ STRÁNCE.


Monster

Monster, světová jednička na online trhu práce, již od roku 1994 inspiruje lidi ke zlepšení života. Monster má lokální zastoupení na klíčových trzích v Severní a Jižní Americe, Evropě, Asii a Austrálii, propojuje tak všechny zaměstnavatele s kvalitními kandidáty na všech úrovních. Zároveň poskytuje uživatelům na celém světě personalizované poradenství v jejich kariéře. Monster nabízí zaměstnavatelům prostřednictvím online služeb velmi efektivní zacílení rozličných cílových skupin uživatelů, kteří hledají nové pracovní příležitosti.