Hlavní navigace

Obchodní příležitost roku: Propojte svůj e-shop s Aukrem

Aukro představilo nástroj, který umí vystavit zboží z vašeho e- shopu rychle a jednoduše na jeho stránkách. Můžete díky němu oslovit 2,4 milionů nových zákazníků.
30. 11. 2011

Sdílet

Aukro spolu s předními výrobci e-shopů vyvinulo certifikovaná řešení, která umožní propojení s obchodním portálem Aukro.cz. Jako první tuto příležitost mohou využít klienti e-shopů FastCentrik.cz, ShopCentrik.cz, Shoptet.cz, inShop.cz a Religis.cz. E-shopy díky tomu mohou rozšířit svou uživatelskou základnu o 2,4 milionu uživatelů Aukra. Další předností je i možnost veškerou nabídku spravovat prostřednictvím administrace internetového obchodu, říká David Vychytil, ředitel Aukra, a dodává: Aukro představuje atraktivní obchodní kanál, na kterém se každý den prodá téměř 40 tisíc kusů zboží. Pro e-shopy, které se na něj nově připojí, to představuje významnou podnikatelskou příležitost.

Certifikovaného propojení mohou jako první využít přibližně tři tisícovky e-shopů běžících na Aukrem certifikovaných platformách. Pro naše klienty bude rozhodující obchodní potenciál Aukra a skutečnost, že modul je připravený na míru prodejcům se širokým sortimentem, říká Andrea SantusNetDirectu. Další výhodu propojení s Aukrem vysvětluje Miroslav Uďan ze služby Shoptet: Zákazníky je nutné hledat tam, kde skutečně jsou a Aukro přesně tím místem je.

Vystavování nového zboží na Aukru se provádí pohodlně přímo v administraci obchodu a provozovatel z jedné administrace řídí dva prodejní kanály, tedy svůj elektronický obchod a Aukro, říká Tomáš Dudek zastupující platformu inShop společnosti Zoner software. Stejně tak i objednávky jsou vyřešeny elegantně: Přijaté objednávky z Aukra se automaticky uloží jako objednávky vzniklé přímo v e-shopu. Pohodlně, efektivně a bez zásahu lidské ruky, říká Tomáš Hojgr ze společnosti Religis. Více informací najdete na webových stránkách jednotlivých produktů Fastcentrik.cz, ShopCentrik.cz, Shoptet.cz, inShop.cz a Religis.cz a na oficiálních stránkách certifikace.

Aukro tímto oficiálně zahájilo projekt spolupráce s výrobci e-shopů a certifikace jejich obchodních platforem.

Další informace na www.certifikovane-eshopy.cz.