Hlavní navigace

Obsah, média či sociální sítě? Jak na PR v digitální éře?

Obsah, příběhy, vhodné kanály a dobře vybrané publikum. Atributy, které můžou nastartovat tolik chtěný mediální kolotoč. Jak ho ale roztočit úspěšně naplno?
5. 9. 2016

Sdílet

Obyčejnou tiskovou zprávou už dneska jen tak nezaujmete. Je jasné, že obsahový marketing se stává důležitou součástí digitálního PR. Občas ale není jednoduché najít to velké téma s osobitým příběhem. Jak tedy PR v on-line světě uchopit? Odpovědi i inspiraci můžete najít 14. září na celodenní konferenci PR v digitální éře.

O své zkušenosti se s vámi podělí:

Vystoupí například šéfredaktor Marketing Journal Petr Michl, který ve své prezentaci ukáže, proč obsahový marketing (ne)selhává, a vypíchne nejčastější důvody jeho neúspěchu.

Nezáleží ani tak na tom, zda komunikujete přes sociální sítě nebo kouřovými signály, nejdůležitější je příběh. Někdy se sám nabízí, jindy se musí prostě vytvořit. Jak? To řekne Martin Frýdl z AC&C Public Relations.

Gafa – Google, Apple, Facebook a Amazon se vymykají všem zažitým praktikám. Jak konkrétně to dělá Amazon v oblasti PR vysvětlí Karel Taschner, tamní PR Manager.

Proč je výhodné spolupracovat s influencery vám na aktuální kampani ukáže Rostislav Starý z Konektor Social.

Adam Ondráček z ADAMKONTRA na kampani pro Frusack vysvětlí, proč má smysl investovat do PR u začínajících start-upů a jak je představit cílové skupině.

Nedílnou součástí firemní komunikace bývají často i newslettery. Pokud se chcete inspirovat, jak připravovat čtivé newslettery, tak si nenechte ujít přednášku předsedy PR klubu Petra Langera. Ukáže řadu zajímavých příkladů, které zaznamenali během soutěže firemních médií Zlatý středník.

Jméno Miroslav Čepický možná ještě máte spojené s komunikací Vodafonu. Od loňského roku ale ve své agentuře I am PR pomáhá s komunikací různým firmám a neziskovým organizacím, menším i větším, většinou českým. Jaký byl jeho přechod z korporace na vlastní nohy? To prozradí během svého vystoupení.

Celou konferencí bude provázet odbornice na sociální sítě Eliška Vyhnánková.

REGISTRUJTE se na webových stránkách konference ještě dnes, ať máte svá místa jistá. Konference PR v digitální éře se koná už ve středu 14. září na pražském Pankráci v prostorách OKsystemu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).