Hlavní navigace

Odhalte budoucnost IT

Nenechte si ujít jedinečný open source event, který se po čtyřech letech vrací do Česka v netradičním formátu.
6. 10. 2020

Sdílet

Red Hat umožní českým a slovenským podnikům nahlédnout na nové trendy v oblastech jako automatizace, kontejnerový vývoj nebo pokročilé zpracování velkých dat. Online Red Hat Fórum nabídne po čtyřech letech i českému publiku řadu technologických přednášek a inspirujících zákaznických referencí, dema, online diskuze a příležitosti k networkingu. V rámci české části programu zazní prezentace předních českých odborníků na open source, kteří představí jak technologické novinky, tak i lokální projekty a nejdiskutovanější výzvy českých a slovenských podniků.

„I přesto, že letošní rok je pro mnohá odvětví rokem úsporných opatření, která se nevyhnula ani oblasti IT, pozorujeme rychlý vývoj v řadě technologií. Umělá inteligence, která proniká do stále většího počtu oblastí, fenomén kontejnerů, který zaznamenává očekáváný rozmach, nebo automatizace, jejíž další vývojové stádium označují analytici Gartneru za hyperautomatizaci, patří mezi strategické technologické trendy roku 2020,“ říká Zdenka Van der Zwan, Channel manažerka a vedoucí obchodního týmu pro Českou republiku a Slovensko, Red Hat. „Tento vývoj by nebyl možný bez inovací, jejichž motorem jsou často otevřené technologie. Více o roli open sourcu v rozvoji nových technologiích a jejich vlivu na úspěšný rozvoj podnikání nabídne Red Hat jako přední světový poskytovatel podnikových open source řešení letos i českému publiku.“ 

Zúčastněte se Red Hat Fora 2020 – v netradičním online formátu, pohodlně z domova a česky – a najděte tu správnou cestu pro vaše IT.  Konference se koná 3. listopadu a registrace je zdarma.

Program konference dá mimo jiné i nahlédnout na budoucnost byznysu a technologií, poodhalí, co je nového v českém byznysu a jak na to reaguje brněnské vývojové centrum Red Hatu, které se řadí mezi celosvětově největší RnD centra společnosti. V rámci technologického bloku pak zazní témata jako trendy v kontejnerizaci, kontejnerový vývoj s frameworky Quarkus, Camel K a Kogito, Red Hat OpenShift, aspekty automatizace nebo správa datového centra s Ansible, novinky ve Smart Management a Insights nebo aplikace a infrastruktura pod drobnohledem.

V rámci programu vystoupí kromě expertů a visionářů společnosti Red Hat i zástupci společností Fortuna Entertainment Group, ELOS Technolgoies a Unicorn.

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).