Hlavní navigace

Odolá váš kamerový systém hackerům? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

Bezpečnostní kamery se můžou snadno stát kyberbezpečnostním rizikem. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!
12. 4. 2021

Sdílet

Svět se mění a bezpečnostní technologie procházejí rychlým vývojem. Virtuální konference Axis Talk 2021 vám umožní pochopit hlavní trendy z pohledu předního světového výrobce a inovátora. Dozvíte se o kyberbezpečnosti, kamerách nositelných na těle, zapojení umělé inteligence, IP audiu i smart city systémech. Program složený z prezentací místních i globálních odborníků bude dostupný v češtině a zdarma – stačí se registrovat zde a připojit se během jednoho nebo obou dopoledních bloků ve dnech 20. a 21. dubna 2021.

Co vše se na konferenci můžete dozvědět:

  • Kybernetická bezpečnost

Příklady ukazují, že obavy z kyberútoků na IP kamery jsou reálné. Efektivní ochrana zahrnuje produkty, lidi, technologie i procesy. Klíčové je také partnerství s dodavatelem, který vaše zabezpečení podpoří na všech úrovních podpoří na všech úrovních.

  • Řešení pro města a dopravu 

Expertní pohled na škálovatelná smart city řešení, díky kterým je silniční doprava bezpečnější a města jsou lepším místem pro život.

  • Kamery nositelné na těle

Lehké, robustní, voděodolné a snadno použitelné kamery dnes můžou policisté či bezpečnostní pracovníci nosit jako součást své výstroje. Jak funguje otevřená platforma, která umožňuje jejich připojení k jakémukoli kamerovému systému?

  • Kritická infrastruktura a průmysl

Inteligentní monitorovací systém může jít daleko za hranice fyzického zabezpečení a řešit všechny klíčové aspekty ochrany kritické infrastruktury, od bezpečného pracovního prostředí až po nepřerušovaný provoz a zabezpečení proti vniknutí neoprávněných osob.

Kompletní program Axis Talk 2021 najdete na webových stránkách akce. Konference nabídne sérii expertních prezentací i možnost individuální konzultace s lokálním týmem Axis Communications. Připojit se můžete 20. a 21. dubna 2021, vždy od 9:30 do 13:00.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).