Hlavní navigace

Office expres – počítačová síť rychle a jednoduše

Office Expres je moderní řešení pro všechny podnikatele, kteří chtějí rychle a jednoduše zařídit svoji kancelář pro efektivní komunikaci svého pracovního týmu. Nový samoinstalační balíček umožňuje jednoduše a rychle vytvořit malou lokální počítačovou síť až pro osm počítačů včetně možnosti vysokorychlostního připojení k Internetu.
31. 1. 2005

Sdílet

Největší předností je komplexnost celého řešení. Obdržíte vše vcelku v jednom balíčku a odpadá nutnost nakupovat jednotlivé komponenty zvlášť, zabývat se jejich vzájemnou kompatibilitou i dalšími technickými podrobnostmi. Na instalaci nejsou nutné žádné speciální IT znalosti. Zároveň získáváte jediné kontaktní místo pro servis a podporu.

Vzhledem k jednoduchosti a možnosti bezdrátového připojení lze celé řešení kdykoli jednoduše přemístit do jiných prostor. Poskytuje také velkou mobilitu při změně uspořádání v rámci kanceláře, rodinného domu nebo velkého bytu. S WiFi klienty a kartami, které jsou součástí balení, lze využívat také službu připojení k Internetu na veřejných místech po celé České republice zvaných WiFi Hot Spots.

1480

Pro připojení celé lokální sítě do Internetu je možné si zvolit službu Internet Expres, která nabízí neomezené vysokorychlostní připojení 24 hodin denně.

Balíček Office Expres obsahuje WiFi modem DrayTek Vigor 2500we se čtyřmi porty pro pevné připojení počítačů prostřednictvím „ethernet kabelu“ a s bezdrátovým rozhraním s přenosovou rychlostí až 11 Mbit/s, dvě balení s WLAN kartami ASUS WL-107 pro bezdrátové připojení dvou notebooků s rozhraním PCMCIA, dvě balení s WLAN klienty ASUS WL-161 pro bezdrátové připojení dvou počítačů nebo notebooků s rozhraním USB, rozbočovač, propojovací kabely a instalační CD. Cena balíčku je 5881,50 Kč bez DPH.

více o Office Expres a Internet Expres:
www.digital-business.cz, www.internetex­pres.cz
značkové prodejny TELEPOINT a TELEPOINT PARTNER
telefonické centrum služeb 800 123 456

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).