Hlavní navigace

Opening Day aneb první jarní den ve znamení audio&video technologií

Komerční sdělení
Jaké jsou současné trendy a budoucnost (online) videa? Co nového u výrobců? Celodenní program akce Opening Day je nabitý řečníky z celého světa – vstup je zdarma.

Sdílet

Zajímáte se o online video nebo televizní a rozhlasové technologie? Pak byste neměli chybět na letošním jarním vydání pravidelné neformální odborné akce Opening Day, která se uskuteční ve čtvrtek 21.března v konferenčních prostorech společnosti Visual Unity v kancelářském centru Kavčí Hory v Praze, celodenní program je opět nabitý řečníky z celého světa.

Na akci představí novinky z trhu vice než desítka zahraničních představitelů předních světových společností z oboru profesionálního audio&video (mimo jiné Miranda/Belden, Harmonic, VENERA Technologies, Emotion Systems , PSI Audio a spousta dalších). Kromě samotných přednášek se se všemi řečníky můžete během dne potkat také na jejich stáncích a pobavit se třeba o tom, co zrovna řešíte ve svých projektech.

V úvodu pogramu se zaměříme na aktuální trendy a výhled do budoucnosti online videa. V dalších blocích kromě novinek z trhu dostanete řadu tipů pro efektivnější procesy a management Vašich technických čiností, jak ve velkých televizích, tak třeba i v menších regionálních nebo specializovaných stanicích či postprodukčních studiích. Závěrečný blok je věnovaný audiu, kde se o zkušenosti podělí mimo jiné dva skutečně zajímaví řečníci, MC Patel a Alan Roux, zakladatelé několika úspěšných firem v oboru (E-motion Systems a PSI Audio)

programu vybíráme následující přednášky:

Vývoj online videa & změny v uživatelském chování v příštích 10 letech
(Gabriel Dusil, Visual Unity)

Nejnovější trendy ve streamingu a řešení pro OTT od jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů těchto řešení na světě (Michael Olsen, Harmonic)

Klíčové trendy broadcast trhu, jak je vidí jeden z jeho největších hráčů
(Boromy Ung, Director of Strategic Marketing, Miranda/Belden)

Další informace o akci a kompletní program akce najdete na stránkách www.visualunity.com

Akci organizuje společnost Visual Unity, systémový integrator v oblasti profesionálních audiovizuálních technologií a jeden z největších poskytovatelů streamingových služeb v České republice, za podpory partnerů: EMC/Isilon, Harmonic a Digizone.cz.

Vstup je po celý den zdarma, registrovat se můžete v online formuláři.

Akce je ZDARMA,

Na akci vystavují svoje produkty a služby tyto společnosti:

AMBERFIN, HARMONIC, Miranda/Belden, Venera Technologies
Isilon / EMC, Dalet, Squarebox, Xendata
Front Porch, LAWO, IHSE, Emotion Systems
PSI Audio