Hlavní navigace

P2P sdílená ekonomika: co všechno se dá sdílet a jak na tom vydělat?

Už příští středu se vám představí projekty, kterým se ve sdílené ekonomice podařilo prosadit. Chcete vědět, jak?
9. 9. 2015

Sdílet

Zaznamenali jste už trend firem, které samy nevytváří žádné produkty ani vlastní služby, ale zprostředkovávají je mezi lidmi samotnými? Najděte si čas a přijďte si poslechnout osobní zkušenosti lidí, kteří trend sdílení využili ve svůj business. Nechte se inspirovat a vstupte na pole sdílené ekonomiky. Těšíme se na vaši účast už za týden 16. září na akci P2P sdílená ekonomika: když lidé pracují s lidmi.

Kdo vám poví o svých zkušenostech?

Zhodnoťte efektivně své peníze: Roman Vyorálek, FinGOOD
Vyzkoušejte půjčky bez bankovních institucí. Chcete vědět, jak efektivně zhodnotit nebo naopak získat peníze? Jací dlužníci jsou na první pohled vhodnější než ostatní a proč?

Získejte půjčku bez starostí: Lucie Tvarůžková, Zonky
Půjčky s lidskou tváří, lidé půjčují lidem. Dobrou úrokovou sazbu dnes nemusíte získat už jen v bance. Jak získat peníze třeba jen na základě dobrých referencí?

Sdílejte volná místa v autě: Jan Mittner, Jízdomat.cz
Úspora pro cestující, výdělek pro řidiče. Chcete díky svému vozu vydělávat? Stačí ho jen nabídnout. Už jste vyzkoušeli spolujízdu autem? Cestujte rychleji, levněji a pohodlněji.

Získejte peníze ze sociálních sítí: Jan Vlachynský, Bar, který neexistuje
Realizace podnikatelského snu pomocí sociálních sítí? Na rozjezd nového podniku dnes není zapotřebí velkých investorů. Poslechněte si skutečný příběh Baru, který neexistuje.

Investor jako parťák do byznysu: Jakub Domitra, BUSYMAN.CZ
Propojení inovativních nápadů, start-up projektů a alternativních investičních příležitostí se soukromými investory a institucemi na osobní bázi. I tak může fungovat sdílení služeb.

Auto na půl: Michal Šimoník, Autonapůl
Proč si kupovat auto, když si ho lze jen půjčit? Buďme ohleduplní k životnému prostředí i k našim městům. Jak funguje první český carsharing a z čeho je financován jeho rozvoj?

Radost z pohybu po městě: Pavlína Pacáková, Rekola
Rekola už v pěti českých městech dokazují, že sdílená ekonomika může být řešením v situacích, kde by běžný byznys neměl šanci. Půjčte si růžové kolo kdykoli se vám zachce.

Směňujte přímo mezi sebou. Řekněte si o nejlepší kurz!: Edgar Fusko, Valutomat.cz
Proč chodit do směnáren, když můžou přímo mezi sebou směňovat jak firmy, tak i jednotlivci? Směňujte 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a ještě k tomu výrazně ušetřete.

Kde: Galerie Café Louvre, Národní 1987/22, Praha 1
Kdy: středa 16. září 2015 od 9:00

Podívejte se na oficiální internetové stránky P2P sdílené ekonomiky, kde naleznete také registrační formulář.

Organizátorem akce je finanční server Měšec.cz. Partnery akce jsou Benefi a.s. a Zonky, produkuje vydavatelství Internet Info.