Hlavní navigace

Pavel Ungr: Role SEO při redesignu webu

Expert na SEO Pavel Ungr předvede cestu k tvorbě takových webů a projektů, které umožňují redesign a nebudou spíše ke škodě než k užitku.
12. 10. 2020

Sdílet

Redesign webových stránek je něco, čím si dříve nebo později projde každá firma. Všichni víme, že pro webovou prezentaci je nejefektivnější spojením sil marketingu, obsahu a vývoje. Na co ale nesmíme zapomenout? Jak zajistit, aby nový web nebyl spíš ke škodě než k užitku?

O tom budeme mluvit na dalším setkání  WebTop100. Proběhne online a provede nás jím SEO konzultant a specialista online marketingu Pavel Ungr. Zaměří se na roli SEO právě při redesignu webu a řekne nám, jak může zabránit tomu, aby úpravy webu nebyly katastrofou.

O čem konkrétně bude řeč:

Při redesignech webů funguje SEO konzultant často tak trochu jako hasič, který je povolán do boje až ve chvíli, když už hoří. Správný přístup je nicméně přesně opačný, a to pamatovat na SEO už od samého počátku projektu. SEO konzultant by rozhodně měl být přítomen jak u výběru CMS, tak u návrhu struktury, menu i dalších odkazů a především u tvorby obsahu.

Nejdůležitější je samozřejmě práce s URL a přesměrováním. Řekneme si, jak tohle všechno nepokazit a nezapříčinit tak „požár“.

Informace, které zazní, by měl znát každý projekťák, marketingový manager i majitel projektu a samozřejmě také vývojáři a SEO konzultanti.

Pavel Ungr je jedním z největších expertů na SEO ve středoevropském regionu. Poté, co prošel povinnou agenturní fází, se už několik let úspěšně pohybuje na volné noze, kde pracuje pro ty nejzajímavější zákazníky a zároveň své praktické znalosti předává dále prostřednictvím svých školení a přednášek.

Registrovat se na klub WebTop100 s Pavlem Ungrem můžete na stránkách TUESDAY Business Network. Hlavním partnerem akce je Forpsi, pořadatelem a odborným garantem pak Sherpas a produkci zajišťuje Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).