Hlavní navigace

Pochlub se svým webem a dostaneš zadarmo herní myš nebo triko.

Jsi alespoň trochu počítačový nadšenec a chceš si vyzkoušet nové technologie pro začínající webové designéry nebo programátory? Pak máš velkou šanci dostat úplně zdarma nejlepší myš pro počítačové hráče. Dokazesto.cz
25. 3. 2008

Sdílet

Nemáš-li svůj web, není nic snadnějšího než si ho zdarma založit na http://spaces­.live.com nebo využít český Windows Server Free hosting. Na rozdání máme více než stovku myší a úplně každý, kdo zaregistruje svůj osobní web odpovídající podmínkám, dostane pěkné triko. Webová stránka, za kterou dostaneš dárek, musí obsahovat minimálně tři konkrétní technologie nebo postupy:

1.Microsoft Popfly – technologie a nástroj pro vytváření a sdílení vlastních webových stránek a aplikací pomocí mixování různých existujících komponent bez nutnosti psát kód a bez hlubokých technických znalostí v oblasti tvorby webu. Úkolem bude „naklikat si“ interaktivní prostorové menu – webový rozcestník.

2. Microsoft Silverlight – plugin do prohlížečů umožňující interaktivní práci s bohatým obsahem a multimédii. V našem případě se půjede o bezplatné využití 10 GB prostoru pro free video streaming včetně možného HD rozlišení a úkolem bude vystavit na svoji stránku jedno streamované video s interaktivním Silverlight playerem.

3. Windows Live Messenger IM Web Control – Následující a poslední část vaší webové stránky má úkol implementovat – vložit do stránky – webovou JavaScript komponetu Windows Live Messenger IM Web Control a vyzkoušet komunikaci s neregistrovaným uživatelem pouze pomocí webových prostředků.

Svoje stránky musíš vytvořit a hlavně zaregistrovat do konce května 2008 a v červnu dostaneš, v případě že stránka(-y) obsahuje(-í) správné prvky a při její(-ich) registraci byla uvedena platná kontaktní adresa, dárek. Dříve registrovaným budeme posílat myš, a až myši dojdou, pak trika. Více informací včetně návodu a ukázkové aplikace najdeš na adrese http://www.do­kazesto.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).