Hlavní navigace

Portál www.m-journal.cz: odborné informace ze světa marketingu pod jednou střechou

Vydavatel časopisu Marketing Journal spustil nový internetový portál www.m-journal.cz věnovaný marketingu, PR a podpoře prodeje. Můžeme očekávat, že díky svému volně přístupnému obsahu zaplní prostor vzniklý mezi podobnými portály a stane se tak stěžejním místem pro komunikaci marketingových témat.

Sdílet

Nebudeme daleko od pravdy s tvrzením, že na českém internetu doposud chyběl portál, který by sjednocoval základní materiály marketingové problematiky, a to v celém jejím rozsahu. Teď přišla příjemná změna. Portál M-journal se totiž marketingem zabývá skutečně do hloubky a s velkým přesahem do ostatních disciplín, což je rozhodně věc, která vás příjemně překvapí už při první návštěvě.

Setkáme se tak s tematicky rozdělenými sekcemi, od marketingu přes PR, reklamu a podporu prodeje po média nebo internet. Zmíněné sekce jsou pak ještě rozčleněny do menších celků, čímž je dosaženo celkového pokrytí jednotlivých témat.

Obecné i specializované články

Tomu velkým dílem pomáhá způsob, jakým jsou tato témata zpracovávána jednotlivými články. Na rozdíl od podobných portálů se M-journal nevyhýbá ani textům, které daný problém řeší od základů. Díky tomu nemůžeme v marketingovém světě tápat – jednotlivé okruhy jsou perfektně kontextově začleněny.

Zajímavě působí i sekce praxe, koncipována jako mix užitečných informací a dat využitelných v každodenním pracovním cyklu (na jednom místě tak získáme například mediální data, kontakty na důležité instituce, kodexy) a textů přímo z reality trhu – setkáme se zde s řadou případových studií, rozhovorů a podobně.

Ostatní užitečné funkce

Uživatelsky příjemná je i možnost zřídit si ke svému kontu blog a podělit se tak o své myšlenky a komentáře. Ani tuto funkci zatím konkurenční portály, zaměřené na marketing jako takový, neposkytují. Dalším nástrojem, který rozhodně najde svoje místo v záložkách vašeho prohlížeče, je marketingový slovníček (více než 1000 hesel), umístěný šikovně přímo na homepage. A ani tohle není vše, nejlépe, když se přesvědčíte sami.

Více informací na www.m-journal.cz