Hlavní navigace

Poslední šance na registraci do soutěže WebTop100!

Soutěž WebTop100 oceňuje kvalitu a profesionalitu webů nejúspěšnějších českých firem. Přihlásit se můžete i vy s vaším firemním webem. Registrace končí již 30. června 2008! Pořadatelem sedmého ročníku soutěže je přední konzultační centrum Dobrý web.
24. 6. 2008

Sdílet

Konzultační centrum Dobrý web pořádá sedmý ročník projektu WebTop100 (www.webtop100­.cz), jenž oceňuje úroveň internetových prezentací hospodářsky nejúspěšnějších českých firem.

Do hlavního žebříčku jsou automaticky zařazeny webové prezentace stovky nejvýznamnějších firem na základě žebříčku CZECH TOP 100 (http://www.ct100­.cz/100_nejvyz­namnejsich/vys­ledky/), který je sestaven dle tržeb jednotlivých firem. WebTop100

Do některého z 11 oborových žebříčků se může přihlásit jakákoli firma podnikající v České republice s českými webovými stránkami. Weby lze registrovat prostřednictvím internetového formuláře na stránkách soutěže WebTop100 (http://www.web­top100.cz/zebric­ky/prihlaska). Neváhejte, uzávěrka přihlášek je již v pondělí 30. června 2008.

Přehled vyhlášených oborových žebříčků pro rok 2008:Přehled vyhlášených oborových žebříčků pro rok 2008:
 • Auto-moto
 • Telekomunikace a IT
 • Finance
 • Obchod a prodej
 • Průmysl
 • Energetika
 • Transport
 • Cestovní ruch
 • E-shop
 • Potravinářství a gastronomie
 • Microsite

Každý přihlášený soutěžící získá celou řadu výhod. Vedle souhrnného materiálu, který individuálně zhodnotí daný web z pohledu všech hodnocených kritérií, je to odborná studie WebTop100 shrnující aktuální trendy v oblasti internetového podnikání nebo volný přístup na celodenní konferenci WebTop100.

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne na galavečeru uzavírajícím celodenní odbornou konferenci WebTop100.

Hodnocení webů má v rukou odborná porota složená ze specialistů na internetový marketing, ale i z odborníků na daný segment podnikání. Každou webovou stránku zhlédne nejméně osm porotců, přičemž hodnocenými kritérii jsou použitelnost, grafický design, technické řešení, marketing a informační hodnota (http://www.web­top100.cz/zebric­ky/kriteria)Sou­částí projektu WebTop100 je kromě soutěže také celodenní odborná konference týkající se problematiky firemních webů (http://www.web­top100.cz/kon­ference) a Klub WebTop100 (http://www.web­top100.cz/klub) sdružující manažery odpovědné za firemní internetové prezentace. . Tímto způsobem je zajištěna maximální objektivita hodnocení.

Součástí projektu WebTop100 je kromě soutěže také celodenní odborná konference týkající se problematiky firemních webů (http://www.web­top100.cz/kon­ference) a Klub WebTop100 (http://www.web­top100.cz/klub) sdružující manažery odpovědné za firemní internetové prezentace.

Pořadatelem soutěže WebTop100 je konzultační centrum Dobrý web. Generálním partnerem je společnost IBM Czech republic, partnerem potom Tuesday Business Network. Mediálními partnery jsou časopis BIZ, týdeníky Marketing & Media, Profit a Czech Business Weekly , dále zpravodajský server Aktuálně.cz a portály Centrum a Atlas.

Generální partner:

IBM              

Partner:

Tuesday


Mediální partneři:

d1
   d2
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).