Hlavní navigace

Poštovní holubi nosívali psaníčka. Dnes frčí email. A nosí miliony.

Jak může něco tak běžného, jako je email, udělat z člověka milionáře? Jak ho používají nejlepší marketéři u nás? Existuje snad nějaký ověřený návod, který se dá následovat?
11. 3. 2013

Sdílet

Úspěšný podnikatel a majitel firmy SmartEmailing, David Kirš, tuto otázku zdá se rozklíčoval a dnes učí, jak si díky emailu a internetu zjednodušit firmu, vydělávat na automat a získat tak v životě čas na důležité věci.

Jeho online kurzy za poslední dva roky prošlo už 35.000 lidí. Možná i vás jeho příběh bude inspirovat k tomu, abyste využili moderní technologie nejen pro zábavu, ale i jako zajímavý zdroj příjmu.

Milión na účtě vás změní, ale ne tak, jak byste čekali, vzpomíná David. Deset let se to snažil někam dotáhnout. Věřil, že když vybuduje úspěšnou firmu a zbohatne, bude už v pohodě a šťastný.

Miliony na kontě z vás ale šťastlivce nevykouzlí. Štěstí pramení odjinud. Jenže to obvykle pochopíte až ve chvíli, kdy ty peníze vidíte v bance. Proto lidi učím, jak vydělat svůj první milion… nástrojem, který už stejně denně používají – obyčejným emailem.

David Kirš pět let analyzoval, proč jen pár vyvolených vydělává na internetu opravdu slušné peníze… a zbytek prodělává. Proč se někdo honí za zákazníky, zatímco za někým běhají sami. Jak to, že někdo může podnikat z pláže a dělat jen to, co ho baví, zatímco druzí se dřou a už skoro neznají vlastní rodinu? Možná někdy míváte podobné otázky. A možná právě teď je čas si na ně odpovědět.

Ve svém novém video-tréninku zdarma, zvaném Email Academy Premium, David ukazuje přesné kroky, které zvýšily jeho příjmy z pár desítek tisíc ročně na 19,2 milionu korun… to vše za pouhých 18 měsíců.

Ochutnávka z tréninku zdarma:

  • video 1 – 7 tajemství strategických podnikatelů ve světě internetu
  • video 2 – Emailová strategie, která Baracku Obamovi pomohla vyhrát prezidenstké volby
  • video 3 – 8 kroků, které jen za prvních 18 měsíců vydělaly 19,2 miliónů korun
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).