Hlavní navigace

Posuňte své online podnikání o třídu výš

Získejte nové impulsy pro vaše online podnikání a navštivte konferenci E-Business Forum. Setkáte se s lidmi z oboru a načerpáte informace o nových nástrojích a trendech.
9. 9. 2013

Sdílet

Rádi bychom vás pozvali na 5. ročník celodenní konference E-Business Forum zaměřené na problematiku e-commerce, online prodej a e-shopová řešení. Nepromarněte příležitost setkat se a zapojit do diskuse s odborníky, majiteli či provozovateli e-shopů a vyměnit si své zkušenosti s lidmi, kteří chtějí stejně jako vy držet krok s nezadržitelným růstem e-commerce trhu v České republice. 

Jděte současným spotřebitelským trendům naproti a zjistěte, jak ve vašem e-shopu můžete zvýšit prodej, dosáhnout lepších výsledků, jaké nástroje je nejvhodnější k tomu využít a s čím nemá smysl ztrácet čas. To vše se dozvíte v rámci přednášek, workshopů a diskuzí v podání 24 osobností.

Výběr témat z programu:

Využijte mobil naplno – Tereza Hofmanová (Google Czech Republic)
Zjistěte, jak stanovit hodnotu mobilu při nákupním rozhodování zákazníka v e-commerce. Podívejte se na možnosti a příklady zacílení těch nejdůležitějších zákazníků na mobilu.

Platby kartou na internetu: trendy, výzvy a vize – Václav Keřka (Global Payments Europe)
Stav e-commerce v ČR se zaměřením na platební metody. Možnosti pro rychlé a bezpečné platby kartou na internetu včetně názorných ukázek plateb. Vize digitální peněženky.

Co bychom měli vědět, než se rozhodneme rozšířit aktivity do USA – Tomáš Holub (NVimport Corp)
Probereme základy založení firmy. Řekneme si, jak v USA hledat partnery, jak vyzkoušet odezvu trhu co nejlevněji. Probereme podnikání z ČR vs. z USA a možnosti povolení pobytu v USA.

Panelová debata: Trendy v mobilní e-commerce
Účastníci: Tomáš Havryluk (Alza.cz), Martin Kasa (Ticketon), Vlastimil Vávrů (Maternia)

Celodenní konference E-Business Forum se uskuteční 23. září v pražském klubu SaSaZu. Akci pořádá nezávislá podnikatelská síť TUESDAY Business Network ve spolupráci s Asociací pro elektronickou komerci (APEK).

Více informací, program a profily přenášejících naleznete na stránkách akce: http://www.tuesday.cz/akce/e-business-forum-2013/

Generálním partnerem konference je Seznam.cz. Hlavním partnerem je MojeiD a dalšími partnery jsou ACOMWARE, Apsis, Etnetera, FerBuy, Global Payments Europe. Mediálními partnery jsou E15.cz, Hyper Media, Lupa.cz, Marketing Journal, Podnikatel.cz, STRATEGIE. Produktovými partnery jsou ExpressPrinting, uLikeiT, Organizátory akce jsou TUESDAY Business NetworkAPEK, produkčně akci zajišťuje Internet Info.